Skocz do zawartości

Dojazd na Walne Zebranie PSPD


Wiktor

Rekomendowane odpowiedzi

Chętnie się zabiorę z kimś, kto będzie jechał z Warszawy.

Nie ma żadnego problemu z dojazdem. Podjechalibyśmy po drodze.

Kłopot natomiast z terminem przyjazdu. Chciałem zostać kilka dni na nartach...

Pytanie tylko jak długo... Trochę komplikują się sprawy zawodowe. Nie wiem jak to w końcu wyjdzie. Początkowo planowałem zostać do środy ale zobaczymy...

Z Wiktorem ustawiłem się na wspólną podróż tylko w jednym kierunku.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...
  • Odpowiedzi 76
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

Ja jadę w sobotę rano, i mogę się trochę spóźnić, bo warunki drogowe zapowiadają nie najlepsze.

Za to potem spędzę parę dni w Szczyrku, może ktoś ma ochotę na wspólne szusowanie po Skrzycznem?

Czemu nie, a jazda wieczorna wchodzi w grę, czy mam brać urlop ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

w szczyrku jest http://www.gat.pl/70.php bieńkula oświetlona (gat) w wiśle http://www.soszow.pl/index.html szoszów lub http://nowaosada.pl/ nowa osada a na rozruch polecam istebna http://zagron.istebna.org/pl/ (najtaniej z wymienionych i przyjemna atmosfera)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ale od wczorajszego popołudnia 10 postów i innych tematach wyklikałeś :)

bo wspomnienia niedzielnego poranka są jeszcze zbyt świeże żeby myśleć co się tam działo :)

 

a poza tym nie chcę dobijać tych co nie mogli z jakiś przyczyn niezależnych od nich przyjechać do Cieszyna opowiadaniami jak to cudownie było. (ale Ci którym się nie chciało niech żałują :) )

Edytowane przez Wiktor
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ale od wczorajszego popołudnia 10 postów i innych tematach wyklikałeś :)

bo wspomnienia niedzielnego poranka są jeszcze zbyt świeże żeby myśleć co się tam działo :)

 

a poza tym nie chcę dobijać tych co nie mogli z jakiś przyczyn niezależnych od nich przyjechać do Cieszyna opowiadaniami jak to cudownie było. (ale Ci którym się nie chciało niech żałują :) )

W sensie pozytywnym czy negatywnym :/

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

była mała zmiana względem zeszłego roku, nie było wycieczki bo browarze zamkowym, ze względu na wyjazd do Konicka, ale oczywiście o rezygnacji z degustacji. W przeciwieństwie do zeszłego roku gdzie piwo było serwowane prosto z leżakowni w 5 litrowych kolbach, w tym roku mieliśmy do dyspozycji nalewak z Brackim i 2 skrzynki Pale Ale. Było też nas więcej niż rok temu bo 36 sztuk z prawem głosu, ale kworum (44) nie udało się uzyskać więc zaczęliśmy o 12. Było parę nowych osób, w tym 2 miłośników cygar :)

 

Samo zebranie zostało przeprowadzone szybko i sprawnie aby zdążyć na vlaka w już Czeskiej części Cieszyna. U Konicka mieliśmy okazję pić 3 gatunki piwa warzone na miejscu (jasne 11, ciemną 12 i bursztynowe 14) i spróbować miejscowej kuchni. Po kilku godzinach opróżniania kufli i talerzu, oraz zwiedzeniu lokalnego browaru (które to zwiedzanie w odwiedzających wzbudziło potrzebę rychłej przeprowadzki za południową granicę) udaliśmy się z powrotem do Polski.

 

W hotelu tradycyjnie każdy wziął pod pachę to co miał i zebraliśmy się w jednym pokoju na wspólną degustację. Najciekawsze "eksponaty" przywiózł Kopyr, a mianowicie skrzynkę piw kupnych różnej maści, ale kilka lat po terminie ważności. Doświadczenie ciekawe, można było poznać trochę nowych smaków, odbyć czasem podróż historyczną (było kilka piw, które zniknęły już z rynku), ale np picia takiego 1,5 rocznego Ciechana bym, nie powtórzył...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.