Skocz do zawartości

obroń swoją emeryturę


danol148

Rekomendowane odpowiedzi

Pod tym linkiem znajduje się petycja do premiera o nie zmniejszaniu naszych składek w OFE http://www.obronemeryture.pl/

 

Organizatorami akcji "Obroń emeryturę" są Izba Gospodarcza Towarzystw Emerytalnych oraz Business Centre Club

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Na tym forum nie pisze się o polityce.

Myślę, że po to powstał ten dział, żeby każdy kto ma ochotę, mógł się wygadać nie na temat piwa z forumowiczami, wyrazić pogląd itp.

Nie w temacie

Miejsce gdzie wpadają posty nie mające nic wspólnego z tematyką, czyli reklamy i spam. Tutaj też możesz testować pisanie postów i ustawienia.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kurde naprodukować teraz Porterów, RISów, IPA'ów i potrzymać w piwniczce do emerytury ;)

 

Ciekawe który styl nadawałby się na baaaardzo długoterminowe leżakowanie - do sprzedaży koneserom za 40 lat ;)

 

I czy nasze kapsle to wytrzymają, bo porcelanki na pewno.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Oni poza tym piją wódę, a nie piwo. (wiem, bo fotografowałem takie cyrki).

Twoja opinia o górnikach jest krzywdząca. Górnicy wybrali piwo ponad wszystkie inne trunki. Słynne są karczmy górnicze, na których tak śpiewają

Glory,Glory Alleluja

Piwko w kuflu niech się buja

Glory, Glory Alleluja

Złoty nektar w gardło lej

Wiem, że przed sejmem byli kilka razy związkowcy z Solidarności i troszeczkę na taką opinię sami zapracowali. Ale do tego związku należy znikomy procent górników

Edytowane przez apolloks
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kurde naprodukować teraz Porterów, RISów, IPA'ów i potrzymać w piwniczce do emerytury ;)

 

Ciekawe który styl nadawałby się na baaaardzo długoterminowe leżakowanie - do sprzedaży koneserom za 40 lat ;)

 

I czy nasze kapsle to wytrzymają, bo porcelanki na pewno.

W browarze Cantillon 18-letni lambic kosztuje 5 x tyle co 3 letni.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

I czy nasze kapsle to wytrzymają' date=' bo porcelanki na pewno.[/quote']

Co do kapsli, to wyjściem jest ich zalakowanie. Co do porcelanek pewien bym nie był, bo gumki prawie na pewno sparcieją.

Te nowe gumki wydają się być na oko silikonowe czy z domieszką, wątpię by za? czasu je ruszył.

Mam starą flaszę po oranżadzie z czasów wojny - tutaj guma była w rozsypce.

 

A jeszcze tak sobie myślę. Człowiek na emeryturze ma dużo czasu na warzenie piwa, trzeba starać się o dużą rodzinę, kto to wszystko wypije ;)

Edytowane przez admiro
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.