Skocz do zawartości

Wyprzedaż drożdży


Rekomendowane odpowiedzi

Serdecznie przepraszam wszystkich, którzy w styczniu zbyt długo czekali na swoje zamówienia w BA.

Początek roku przyniósł nam niespodziewane problemy techniczne i personalne (choroby). Mimo że cały towar czekał w magazynie, codziennie dostawaliśmy więcej zamówień niż byliśmy w stanie spakować i wysłać.

 

W zeszłym tygodniu opanowaliśmy problemy i teraz pracujemy nad skróceniem terminu wysyłki do maksymalnie 1-2 dni od momentu zamówienia. Tak powinno być już w połowie lutego.

 

Jeszcze raz przepraszam za ostatnie utrudnienia i mam nadzieję, że własnie na stałe odchodzą do historii.

 

pozdrawiam,

Ziemek Fałat / BA

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 73
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

Mam pytanie do tych co ostatnio zamawiali z Browamatora. Ile czasu status Waszego zamówienia mówił "Skierowane do pakowania"? Jakie potem są kolejne statusy? Od razu już jest wysyłka czy jeszcze jakieś etapy?

 

Moje zamówienie "pakuje się" już od zeszłego czwartku, a całość została zamówiona jeszcze wcześniejszego czwartku (20 stycznia). Rozumiem, że są problemy i powstają opóźnienia, ale bez przesady. Powinna być chociaż jakaś informacja na stronie o tym z góry informująca, bo gdybym wiedział, że tak to będzie wyglądać to pewnie skorzystałbym z innego sklepu. Mam tylko nadzieję, że paczce jednak uda się dojść do weekendu bo już mam wszystko na sobotę przygotowane.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W moim przypadku skierowanie do pakowanie trwało bodajże tydzień i to był najdłuższy etap. Później mniej więcej co 2 dni status się zmieniał. Powinni wysłać maila z informacją o opóźnieniach.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Żeby dopełnić obrazu to chciałem powiedzieć że moje zamówienie z 6.01 przyszło planowo w kilka dni.

Dobrze jest mimo wszystko mieć jakieś rezerwy taktyczne wtedy tak mocno nie "telepie" w oczekiwaniu na paczkę. :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ja jak potrzebowałem pilnie paczkę bo "coś" to dzwoniłem i grzecznie się pytałem kiedy da radę wysłać i czy nie dałoby rady szybciej. inna sprawa że zwykle w ciągu 7-10 dni były wysyłane. Weźcie pod uwagę że różnie w życiu może bywać i zdarzają się opóźnienia i sytuacje kryzysowe i postarajcie się trochę zrozumieć że tam też pracują ludzie, którzy mają rodziny i którzy mogą zachorować. Parę postów wyżej Ziemek przeprosił za opóźnienia i powiedział że za góra 2 tygodnie wszystko będzie ok.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

wszystko się zgadza, ja wszystko potrafię zrozumieć pewnie nie tylko ja, ale:

po stokroć wolę informację że dostanę coś na pewno np za trzy tyg. i przesyłkę dostać za 2,9 tygodnia niż usłyszeć obietnicę że przesyłkę dostanę przed którymś weekendem a otrzymać ją w kolejną środę...

po prostu przydało by się więcej informacji, człowiek po prostu nie oczekiwałby niepotrzebnie kuriera

 

nie chcę tu reklamować (bo zakupy od dawna robię w BA) ale w okresie noworocznym zamawiałem pierwszy raz w TB i byłem (jestem) b. mile zaskoczony; telefon, mail, sms z informacją o wysyłce tak jak powinno być

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...

W poniedziałek z samego rana zamówiłem dwie paczki, jedną z BA i jedną z Twojego Browaru (TB). Obie przesyłki opłaciłem od razu. TB po chwili zaksięgował wpłatę (mail) i po jakichś 2-3 godzinach otrzymałem potwierdzenie przesyłki. We wtorek paczkę miałem w domu. W BA zamówienie wisiało do środy w statusie "skierowane do pakowania". W środę wysłałem im maila z prośbą o przyspieszenie, bo zależało mi na tym, by mieć materiał przed weekendem. Pomogło. Paczkę wysłali w czwartek, a w piątek do mnie dotarła. Kiepsko świadczy o sklepie, że klient sam musi się upominać o przesyłkę. Tym bardziej, że klient zapłacił z góry kartą.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Większych zastrzeżeń nie mam. Chciałem jedynie zaznaczyć, że są sklepy, które realizują zamówienia bezzwłocznie i takie, które liczą na cierpliwość zamawiających :beer:

 

Mam nadzieję, że szybko uda się rozwiązać przejściowe problemy i wszyscy będą zadowoleni.

Edytowane przez bimbelt
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Większych zastrzeżeń nie mam. Chciałem jedynie zaznaczyć, że są sklepy, które realizują zamówienia bezzwłocznie i takie, które liczą na cierpliwość zamawiających :beer:

Albo raczej te które mają dużo zamówień i te które mniej. Cierpliwość raczej nie ma tu nic do rzeczy :beer:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja rozumiem, że każdy może złapać zadyszkę, jak i to, że małym jest łatwiej się zorganizować. Niemniej, gdybym prowadził firmę, to:

 

a) nie dopuściłbym do takiego spiętrzenia nieobsłużonych zamówień, pomimo chorób czy innych zdarzeń losowych.

b) informowałbym klientów o opóźnieniach, zanim zdążyliby oni wygenerować negatywny PR, chociażby na tym forum.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja rozumiem, że każdy może złapać zadyszkę, jak i to, że małym jest łatwiej się zorganizować. Niemniej, gdybym prowadził firmę, to:

 

a) nie dopuściłbym do takiego spiętrzenia nieobsłużonych zamówień, pomimo chorób czy innych zdarzeń losowych.

b) informowałbym klientów o opóźnieniach, zanim zdążyliby oni wygenerować negatywny PR, chociażby na tym forum.

Dokonując zakupu wiedziałeś że termin realizacji 7 dni , nie rozumiem więc o co biega ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No tak, ale pojawia się magiczne słowo "Gdybym" :beer:Myślę, że Pan wie o czym ja mówię :beer:

Wszyscy którzy realizowali Twoje zamówienie, zrobili to ok i nie ma co narzekać :)

 

Zamknijmy może ten offtopic o promocjach na drożdże....

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

TwojBrowar.pl

2011-02-14 00:53:15 Oczekiwanie na przelew

2011-02-14 08:05:55 Płatność zaakceptowana

2011-02-14 09:19:38 Wysyłka

 

2011-02-15 13:00:00 Towar u mnie w domu

 

Łącznie zajęło to 36h od momentu złożenia zamówienia i przelania kasy. Naprawdę jeden z szybszych sklepów w jakich miałem przyjemność kupować cokolwiek przez internet. Polecam.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 lata później...

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.