Skocz do zawartości

Slovak Homebrewing Star 2011


dori

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 159
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

miałem w planie wziąć kilka piw do Wisły na ten konkurs ale hmm ;) ... 5 euro za jedno x np. 5 robi się drogo, zwłaszcza że mogę się nic na temat swojego piwa nie dowiedzieć bo metryczka jest dla pierwszych trzech

 

czy możemy to jakoś potwierdzić u Słowaków?

Edytowane przez skybert
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

5 ? za jeden druh prihláseného piva - 5 ? za jeden typ/rodzaj zgłoszonego piwa - czyli jak?? za każde piwo czy za każdą kategorię ?? a co z tym "Opłata wynosi:1 Euro za jedno piwo" ??

Edytowane przez coelian
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No, niestety w tłumaczenie regulaminu wkradł się błąd - opłata za jedno piwo wynosi 5EURO, a nie 1 EURO. Przepraszam Was bardzo, ale dostałam gotowe tłumaczenie od Słowaków i nie sprawdziłam z oryginałem.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...

Na moim PW i skrzynce mailowej pojawiło się sporo pytań w sprawie konkursu. Przepraszam, że na nie jeszcze nie odpowiedziałam. Proszę o chwilkę cierpliwości. Wróciłam właśnie z niezbyt miłych "wakacji". Obiecuję, że jak tylko dojdę do siebie i będę mogła posiedzieć chwilkę dłużej przy kompie to odpowiem na wszystkie pytania :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Chyba już odkopałam się z zaległościami i odpowiedziałam na wszystkie maile :lol: Słowacy piwa odbiorą ode mnie dopiero 21 maja. Prosiłabym, aby paczki dotarły do mnie przynajmniej kilka dni wcześniej, tak abym miała czas się nimi zająć. Formularze zgłoszeniowe (zamieszczone na głównej stronie piwo.org) proszę przesłać do mnie najpóźniej w ten piątek :P

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Formularze zgłoszeniowe (zamieszczone na głównej stronie piwo.org) proszę przesłać do mnie najpóźniej w ten piątek :lol:

Może być w formie elektronicznej ? czy mam wysłać pocztą ?

Tylko w formie elektronicznej :P

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

cześć' date='

Dori czy mogę podesłać jutro formularz? Bedę miał cztery piwa zgłoszone. Umówiłem sie też na odbiór piwa na giełdzie w Tychah.[/quote']

OK :cool:

Proszę, proszę jakie kumoterstwo :beer:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.