Skocz do zawartości

Slovak Homebrewing Star 2011


dori

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 159
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

Czyli jak to sie odbywa? jest jakas szansa ze siedzac w Polsce uzyskam jakies informacje na temat tego co uwarzylem ?:)

To jest akurat konkurs w którym jeśli nie będziesz w pierwszej trójce nic o swoim piwie się nie dowiesz. Gdziekolwiek będziesz siedział :beer:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czyli jak to sie odbywa? jest jakas szansa ze siedzac w Polsce uzyskam jakies informacje na temat tego co uwarzylem ?:)

To jest akurat konkurs w którym jeśli nie będziesz w pierwszej trójce nic o swoim piwie się nie dowiesz. Gdziekolwiek będziesz siedział :)

Jest tak jak napisał Krzysiek , wysyłając na konkurs do Pragi dodatkowo dostaniesz analizę swojego piwa przez laboratorium

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Każdego wysłanego
To jest akurat konkurs w którym jeśli nie będziesz w pierwszej trójce nic o swoim piwie się nie dowiesz. Gdziekolwiek będziesz siedział :beer:

to jak w koncu to dziala?? :beer:

Wyjaśnienie jest proste . Krzysiek pisał o konkursie na Słowacji a ja dopisałem o konkursie w Pradze ( Czeskiej !! ):(

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Każdego wysłanego
To jest akurat konkurs w którym jeśli nie będziesz w pierwszej trójce nic o swoim piwie się nie dowiesz. Gdziekolwiek będziesz siedział :beer:

to jak w koncu to dziala?? :beer:

Praha - Czechy

Rożnava - Słowacja

 

Od jakiegoś czasu to są dwa, różne kraje. :(

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Do konkursu zostało coraz mniej czasu, więc zachęcam do przesyłania piw konkursowych do mnie. Piwa muszę mieć u siebie na początku maja (później podam konkretną datę), jednak zachęcam do nie zwlekania z wysyłką, tak abym miała więcej czasu na etykietowanie, pakowanie itp. Podobnie jak w ubiegłym roku z pomocą Tomka na każde piwo konkursowe przygotuję małą etykietkę informacyjną. Niebawem będzie udostępniony formularz zgłoszeniowy. Proszę o jego wypełnienie i odesłanie do mnie najpóźniej do dnia 28.04.2011. Wszelkie dane do wysyłki i uiszczenia opłaty za konkurs podam zainteresowanym na PW lub maila :/

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dori, jak przygotować butelki, żebyś miała mniej roboty? Etykiety zostawić czy odkleić, dodać jakieś kody czy opisy? Mogę moje piwa spakować w osobny karton, formularz zgłoszeniowy w środku, żebyś mogła je tylko przekazać dalej bez dodatkowej pracy.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dori, jak przygotować butelki, żebyś miała mniej roboty? Etykiety zostawić czy odkleić, dodać jakieś kody czy opisy? Mogę moje piwa spakować w osobny karton, formularz zgłoszeniowy w środku, żebyś mogła je tylko przekazać dalej bez dodatkowej pracy.

Etykiety raczej zostawić bo też sa chyba oceniane

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dori' date=' jak przygotować butelki, żebyś miała mniej roboty? Etykiety zostawić czy odkleić, dodać jakieś kody czy opisy? Mogę moje piwa spakować w osobny karton, formularz zgłoszeniowy w środku, żebyś mogła je tylko przekazać dalej bez dodatkowej pracy.[/quote']

Etykiety raczej zostawić bo też sa chyba oceniane

Dokładnie, etykiety jeśli masz zrobione to oczywiście naklej. Ja z tyłu nakleję tylko małą etę informacyjną. Formularz zgłoszeniowy prześlij tylko w wersji elektronicznej.

Na zlocie raczej mnie nie będzie, ale mam nadzieję, że kilka osób zahaczy o Pogwizdów wracając z Wisły, więc może podrzucą mi piwa :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Na zlocie raczej mnie nie będzie, ale mam nadzieję, że kilka osób zahaczy o Pogwizdów wracając z Wisły, więc może podrzucą mi piwa :)

Wielka szkoda, że Ciebie z nami nie będzie :) . Ja mogę się zająć przekazaniem piw .

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Właśnie Dori!

Wolisz bilon waluty obcej, czy może złotówki w kursie 5 zł za 1 euro i sobie to wymienisz?

Wszystko jedno :) W związku z tym, że opłata w tym roku jest symboliczna to najlepiej wrzucić ją do paczki.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.