Skocz do zawartości

Slovak Homebrewing Star 2011


dori

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 159
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

#2 Kategoria ale: generalnie wygrywa AIPA. Coś w tym jest :)

Słowacy powinni trochę zmienić formę swojego konkursu.

Chyba powinni przynajmniej niektóre kategorie nieco skonkretyzować.

To nie dziwi, że AIPA wygrała w tej kategorię.

To piwo jest bardzo pijalne i smaczne :) na pewno łatwo mu konkurować np. z mocnymi belgami (nawet z idealnymi).

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Moje gratulacje dla zwycięzców. Cieszę się, że i ja się zmieściłem na liście laureatów.

Krzysiek szczególne gratulacje dla Ciebie. To wcale nie takie łatwe zadanie utrzymać tak wysoką pozycję. :tort:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja tam jestem w szoku, oczywiście pozytywnym! Wiedziałem, że jest wśród nas wielu świetnych piwowarów ale to co pokazaliście w Słowacji, a raczej daliście spróbować słowakom, to wyższa szkoła piwowarska. Gratuluję wszystkim laureatom i uczestnikom, tak trzymać :tort:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja tam jestem w szoku, oczywiście pozytywnym! Wiedziałem, że jest wśród nas wielu świetnych piwowarów ale to co pokazaliście w Słowacji, a raczej daliście spróbować słowakom, to wyższa szkoła piwowarska. Gratuluję wszystkim laureatom i uczestnikom, tak trzymać :)

To już taka świecka tradycja że nasi tam wygrywają :tort:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

jak nas nie zaproszą to się dobrego piwa nie napiją :tort:

Śmiała teza :) Może pora zorganizować wysyłkę zagraniczną na konkurs o wysokim poziomie trudności ? Takie pomysły pojawiły się już rok temu, ale jakoś się rozeszło po kościach.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Śmiała teza :tort: Może pora zorganizować wysyłkę zagraniczną na konkurs o wysokim poziomie trudności ? Takie pomysły pojawiły się już rok temu, ale jakoś się rozeszło po kościach.

Czyli np. jaki konkurs?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Śmiała teza :tort: Może pora zorganizować wysyłkę zagraniczną na konkurs o wysokim poziomie trudności ? Takie pomysły pojawiły się już rok temu' date=' ale jakoś się rozeszło po kościach.[/quote']

Czyli np. jaki konkurs?

Nie wiem, wtedy bardzo luźno dyskutowaliśmy. Może pokusić się na jakiś w Stanach ? Jeżeli byliby chętni, to można temat zgłębiać. Proponuję nowy wątek, a ten zostawmy konkursowi słowackiemu.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.