Skocz do zawartości

Giełda Warszawska 2011.01.22


Wiktor

Rekomendowane odpowiedzi

Ja chyba się pojawię, mieszkam 0,5km od "Karuzeli". Zapytam tylko czego tam się spodziewać? Same kolekcjonerskie sprawy czy piwowar też zakupi jakiś chmiel, słód itp.? Pytam gdyż nigdy nie miałem okazji odwiedzić giełdy.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To giełda dla birofilów - otwieracze, kapselki, etykietki ... ale bywają na niej też piwowarzy :D .

Dlatego się pytam czy ktoś z Was będzie. Z Wami zawsze się chętnie spotkam, a jak mają być tylko kolekcjonerzy to nie chce mi się tam wybierać.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Też jeszcze na żadnej giełdzie nie byłem. Czy sa tam warunki sprzyjające degustacji - czy można gdzieś usiaść, pogadać w spokoju, schłodzić butelki, wymyć szkło?

 

Tzn. byłem w Żywcu, i jawi mi się obraz sali zastawionej ciasno stolikami ze szkłem, aż strach się obrócić...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Też jeszcze na żadnej giełdzie nie byłem. Czy sa tam warunki sprzyjające degustacji - czy można gdzieś usiaść, pogadać w spokoju, schłodzić butelki, wymyć szkło?

 

Tzn. byłem w Żywcu, i jawi mi się obraz sali zastawionej ciasno stolikami ze szkłem, aż strach się obrócić...

Nie jestem kolekcjonerem , ale na giełdach bywam ( Poznań , Grodzisk ) Z tego co widziałem . Wielu piwowarów domowych , możliwość wymiany piw , degustacje - w Poznaniu i Grodzisku piwa serwowane z beczek!!

Dyskusje nad wypijanym piwem , wymiana doświadczeń .

Wracając do Warszawy , czy będzie można spokojnie usiąść , pogadać , umyć szkło - myślę że zależy od warunków lokalowych

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Odpuszczam. Musiałbym do Poznania dojechać i stamtąd dopiero wspólnie z ekipą do W-wy. Jakieś 24h w tył licząc tylko że zaraz po 13.00 musiałbym wracać, a ja mam w planie uwarzyć RISa w ten weekend.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.