Jump to content
elroy

Oddam / poszukuję gęstwę

Recommended Posts

Przyjmę gęstwę do portera bałtyckiego najlepiej  weayst 2308 lub inne. W zamian dobre piwka. Wrocław i okolice.

Edited by zegancio

#olsztyn #okolice 

Potrzebuje gęstwę FM20 białe walonki lub FM23 magiczny ogród (ewentualnie inne płynne do witbier). Przyjmę odkupię lub wymienię 😉

Potrzebuję gęstwy S-23 albo W-34/70. Wrocław albo okolice. Stawiam dobre piwo, bo swojego pijalnego póki co nie mam :)

Wciąż aktualne jakby coś - 27.10 ;)

Edited by Czeslaw

Oddam gęstwę FM53 po 4 warkach, głównie neipa z chmieleniem na zimno, więc mogą pozostać posmaki. Ok. pół litra, odebrana dziś w nocy.

Edited by x1d

Pytanie do mieszkańców Łodzi.

Miałby ktoś do oddania / odsprzedania gęstwę drożdży górnej fermentacji? Planuję w sobotę warzyć FES na święta i, z racji balingu, fajnie byłoby użyć rozhulane drożdżaki :) Jeśli ktoś mógłby mnie poratować to będę wdzięczny. Do czwartku mógłbym odebrać. Miło byłoby także, jeśli mógłbym odebrać w okolicach Piotrkowskiej :)

Pozdrawiam,

Mateusz.

Oddam gęstwę Fermentis Safale WB-06 zebraną dzisiaj. Ostatnia warka to Weizenbock 18 BLG, więc chyba bardziej dla odważnych.

Przyjmę gęstwę Wyeast 1214 Belgian Abbey albo podobną.

Hej. Gdyby ktoś planował fermentację jakiegoś lagera będę miał za ok 10 dni gęstwę blendu dolniaków z Mangrove Jack M84/M76 po 18° (12l) i 23°(12l).

Achtung Warszawa! Potrzebna mi na cito gęstwa US-05 żeby zaszczepić warkę ca 24litry. Moje suchary US-05 podczas rehydratyzacji nie wyglądały najlepiej i potrzebuję mieć coś awaryjnie żeby nie poszło to w kanał, jeśliby nie wystartowały.

Warszawo i inne okolice Raszyna.

Wygląda na to, ze zadane przed 24-a godzinami WB-06 nie podejmą pracy. Cisza w wiadrze, ze słychać muszki owocówki.

Czy ktoś moze przypadkiem miałby gęstwę tych drożdży do poratowania?

#Wrocław

Czołem,

Poszkuję gęstwy do koelscha. Wrocław i okolice.

W zamian świeżo zabutelkowana  mango ipa, albo coś kupnego.

Poznań i okolice.

Poszukuję gęstwę do lagera lub jakieś inne drożdże dolnej fermentacji, ewentualnie odkupie 2 paczki sucharów. Mam 27 litrów brzeczki, które miały być Munich Helles, ale W34/70 nie ruszyły.

Moge oddac gęstwę po 11,6blg Kolszu z drozdzy Gozdawa OGA09. Jest to pierwsza warka po uwodnieniu tych drożdży. Piwo bede rozlewal zapewne jutro.

Południowy Raszyn.

Wrocław-Kiełczów #Oddam #OmegaYeast #OYL-044 Kolsch II

Oddam w dobre ręce gęstwę po dwóch warkach (13 i 14 blg) w zamian za 1l słoik i piwko domowe 😉

Wrocław-Krzyki, oddam drożdże:

FM12 W szkocką kratę, 29-02-2020,

FM28 Habit opata, 22-02-2020.

Fiolki wygrane w konkursie piw domowych, trzymane w lodówce, odbiór tylko osobisty.

Witam. Kraków - Wadowice.

Potrzebuję gęstwy belgijskiej, najchętniej trappist high gravity, a także dolniaków. Będę wdzięczny za pomoc. Pozdrawiam.

Poznań, Lallemand Abbaye - Belgian Ale, pierwsze pokolenie po 12blg, 3 tygodnie w wiadrze.

Ktoś chętny?

Dzisiaj butelkuje i nie wiem wylewać czy zbierać.

Odbiór od poniedziałku na Wildzie, jakby ktoś coś.

edit: z rozlewu dzisiaj nici, zgłoszenia nadal przyjmuję ;)

Edited by zasada