Jump to content
elroy

Oddam / poszukuję gęstwę

Recommended Posts

W sobotę butelkuję pszeniczne, będę miał sporo (dwa fermentory) gęstwy FM41 Gwoździe i Banany.

Trzecie pokolenie.

Odbiór Warszawa Wola (wieczory/weekend - dom), lub Wawer (Wał Miedzeszyński) - w godzinach pracy.

(jak coś pisać depeszek(at)gmail.com, tu ostatnio zaglądam z braku czasu dość rzadko). 

Na dniach będę zbierał gęstwę z Wyeast 3725-PC Bière de Garde. Odbiór: Kraków – Stare Miasto lub Salwator. Gdyby ktoś był zainteresowany, to zapraszam do kontaktu na priv.

Do oddania Wyeast 1272 American Ale II drugie pokolenie. Gęstwa zdrowa, przemyta. Nic tylko zadawać 1f642.png:) 
Odbiór osobisty Warszawa-Wilanów po wcześniej konsultacji prv!

Oddam gęstwę Fermentum Mobile FM52 Amerykański Sen... Wrocław. Zebrana dzisiaj. 2 pokolenie.

Wysłane z mojego SM-G930F przy użyciu Tapatalka

W sobotę przelałem na cichą Witbiera, mam do oddania pojemniczek FM20 Białe Walonki.

Pierwsze pokolenie.

Odbiór Warszawa Wola (wieczory/weekend - dom), lub Wawer (Wał Miedzeszyński) - w godzinach pracy.

(jak coś pisać depeszek(at)gmail.com, tu ostatnio zaglądam z braku czasu dość rzadko). 

Dzisiaj tj 7 stycznia zlałem na cichą American Wheat, mam do oddania słoik gęstwy FM42 Stare nadreńskie, drugie pokolenie.

Odbiór w okolicach Piaseczna lub w ciągu dnia w Warszawie Wesoła, proszę o zostawienie wiadomości z telefonem na priva.

Edited by rayavaldek

Oddam Fermentis Saflager W34/70 - gęstwa pierwsze pokolenie po pilznerze. Odbiór Opole.

Zdrowa, rześka gęstwa drożdżowa US-05 po jednej szarży na lekkim i homeopatycznie chmielonym piwie - jutro będę zbierał. Wypieprzyć jest mi szkoda, bo chociażby do jakiegoś rozgrzewacza na przyszły sezon grzewczy jest jak złoto. Miałem co nieco czynić, ale niestety nie starczy mi doby. Mile widziany nowy słoik o pojemności 500 ml, taki jak z Tesco - ja tam swoje grzyby szanuję i nie pakuję ich do słoików po Pudliszkach przemytych Ludwikiem. 1f609.png  Odbiór w Świebodzicach.

[Warszawa] czy ktoś może miałby jakieś 2 łyżki gęstwy jakichs neutralnych drożdży? Potrzebuje dodać coś do risa przed refermentacja, bo obawiam się ze 27 plato po 3 miesiącach leżakowania w lodowce nie dadzą rady. 

Dzisiaj tj 28 lutego zlałem na cichą Session IPA 11 Blg, mam do oddania słoik gęstwy US-05

Odbiór w okolicach Piaseczna, zainteresowanego proszę o zostawienie wiadomości z telefonem na priva.

Mam gęstwę po amerykańskim Amber ale 16 blg. Piwo nie było chmielone na zimno, filtrowane z chmielin po gotowaniu. Prawie litrowy słoik, wcześniej wyparzony. Gdańsk lub Chwaszczyno.

40 minut temu, neutralny napisał:

Prawie litrowy słoik, wcześniej wyparzony.

parzenie słoika to taki średni sposób na dezynfekcję,o sterylizacji nie wspomnę .

Edited by morfitru75

5 godzin temu, neutralny napisał:

Mam gęstwę po amerykańskim Amber ale 16 blg. 

Jeszcze wypadało by się podzielić z nami, jakie to drożdże!

36 minut temu, Bachi napisał:

Jeszcze wypadało by się podzielić z nami, jakie to drożdże!

Jest to mieszanka US-05 po dwóch fermentacjach i US-04 po jednej fermentacji.