Jump to content
elroy

Oddam / poszukuję gęstwę

Recommended Posts

Jesli ktoś ma gęstwę do belgijskich na zbyciu to chętnie się zaopiekuję. Warszawa.

Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk

Jest może któś w Szczecinie, kto poratował by sucharami lub gęstwą na sobotę. W zasadzie bez znaczenia jakim szczepem. Niespodziewanie będę mógł warzyć i tylko drożdży brak.

18 godzin temu, edi5711 napisał:

Do oddania FM 26 Belgijskie wzgórza w wtorek lub srodę 13.10br.Świeża będe zlewał na cichą

Cześć, jaka historia jest tych drożdży? Które pokolenie? Jaki pasaż?

Miałby ktoś awaryjnie gestwę do wysokich temperatur, np FM26  - w moich okolicach?

Niestety moje drozdże niestety po 12h nie ruszają i jesli stan ten sie utrzyma:

albo wrzucam S-04 (w 23C rezultat będzie mizerny badz tragiczny; FM w sklepie po wakacjach nie ma)

albo właśnie przyjazną gęstwę.

Teraz dodatkowo, po 12h natleniłem - może ruszą?

Edited by Piwer

Witam,

Mam do oddania świeżutką bo zebraną dzisiaj tj 30 września 2017o godzinie 13:00 :) pierwszopokoleniową gęstwę drożdży US-04 po British Brown Ale w ilości około 200-250 ml. Odbiór W okolicach Piaseczna, Józefosławia.  Jeżeli ktoś jest zainteresowany to niech poda namiar do siebie na priva.

pozdrawiam

Czy ktoś z Torunia miałby moze gestwe albo suchary odsprzedac, byle belgijskie? W sobote warzenie,  a do warki z ktorej miala byc gestwa wkradla sie infekcja jakas.

Witam

oddam Gęstwe po FM 10 ( 1 dniowa ) - dobrze nadaje sie do piw w stylu New England IPA.
Obiór tylko we Wrocławiu
Biorę!

Wysłane z mojego Mi-4c przy użyciu Tapatalka

Witam

Czy ktoś we Wrocławiu miał by do oddania gęstwe urquell 2001, budvar lager, lub coś podobnego do pilsa/lagera w czeskim stylu? Była by potrzebna na środę. 

Edited by pmzs

Warszawa(Mokotów, Centrum) do oddania gęstwa po fm41 gwoździe i banany po 12 hefeweizen. Zebrane 01.11 - myślałem że zrobię druga warkę weizena, ale mi się nie chce xD.

Dodatkowo czy ktoś może miałby jakąś gestwę po sucharach, albo czymś do RIS'a?

Mam około 350 ml gęstwy drożdży US-05 zebranej 7 listopada po pale ale mandarina bavaria 12,5 Blg. Jeżeli ktoś chce to proszę o kontakt i ewentualnie podanie telefonu na priva. Odbiór w okolicach Piaseczna.

Koniec akcji, drożdże znalazły przytulny fermentor ;)

Mam do oddania fiolki z drożdżami. Drożdże są trzymane pod solą fizjologiczną i mają zaledwie kilka/kilkanaście dni. W fiolce jest od 0.5 do 1.5 ml drożdży. 

2 fiolki 5ml - WLP090  San Diego Super  zarezerowane

3 fiolki 15ml - Wyeast 3068 Weihenstephan Weizen - zarezerwowane

Przed użyciem należny zrobić starter dwustopniowy. Zrobiłem za dużo fiolek robiąc zdjęcia do poradników, teraz żal mi je wyrzucić.

Najlepiej jakby to był odbiór osobisty w Warszawie. Jeżeli reflektujesz proszę o prywatną wiadomość.

Edited by Daniel / Gruby Stefan
Aktualizacja stanu

W piątek (17.11)  będę zbierał gęstwę FM 41 Gwoździe i Banany - drugie pokolenie. Na razie nie będę jej potrzebował - chętnie oddam komuś.

Za ok. tydzień będę miał do oddania również gęstwę FM 20 Białe Walonki.

Wrocław

Poszukuje gęstwy  FM41 Gwoździe i Banany, White Labs WLP300 Hefeweizen albo coś co sie nada do pszenicy.

Odwdzięczę się  złotym trunkiem

Edited by nidzwiadekk