Jump to content
elroy

Oddam / poszukuję gęstwę

Recommended Posts

W weekend będę zbierał gęstwę po WestCoastach (APA 12.5 BLG) i Pure Ale Yeast (Polskie Ale 13 BLG)od Gozdawy.

hej, czy ktoś z Łodzi dysponuje saszetką US-05? Odkupię z chęcią, ewentualnie interesuje mnie gęstwa płynnych Wyeast 1056 American Ale. Chciałem uwarzyć NZ Rice Pale Ale, ale z drożdży zostały mi tylko WB-06, S-04...

EDIT: tak S-04 też się nadają, ale powyższe piwko będzie pierwszym w serii. Następne na gęstwie to: Rye AIPA, RIS. Także najbardziej zależy mi na US-05.

Myślę, że Marcin z piwoszarnia.pl dysponuje :)  - poszukaj, zadzwoń i będziesz miał.

Za dwa tygodnie będę potrzebował gęstwy do RISa. Mogą być S-04, US-05, albo jakiekolwiek dające czysty profil i odfermentowujące w jakimś przyzwoitym stopniu. Nie mam niestety kiedy uwarzyć warki wstępnej, a zawsze gęstwa lepsza niż suchary:)

hej, czy ktoś z Łodzi dysponuje saszetką US-05? Odkupię z chęcią, ewentualnie interesuje mnie gęstwa płynnych Wyeast 1056 American Ale. Chciałem uwarzyć NZ Rice Pale Ale, ale z drożdży zostały mi tylko WB-06, S-04...

Mam saszetkę US-05 z datą do 09.2015.

Jak chcesz mogę podrzucić do depozytu, myślę że Bromaniak przechowa.

Edited by rafael52

Za dwa tygodnie będę potrzebował gęstwy do RISa. Mogą być S-04, US-05, albo jakiekolwiek dające czysty profil i odfermentowujące w jakimś przyzwoitym stopniu. Nie mam niestety kiedy uwarzyć warki wstępnej, a zawsze gęstwa lepsza niż suchary:)

jak cos to mam gestwe us-05 po AIPAe odbiór na Woli

Poznań: potrzeba gęstwy najlepiej z sucharów US-05, ewentualnie ma ktoś odsprzedać paczkę takich drożdży?

Edited by nike21

Przyjmę na FDP we Wrocławiu  (02.05) (opcjonalnie na imprezie w Rzeczce-16.05) gęstwę po płynnych, co do oczekiwań, to jedynie ograniczenie - drożdze do górniaków. Chętnie coś pod saisona, witbira, może na klasycznego Hefe, ale jakieś klasyczne ale też z chęcią przygarnę.

Edited by camilos

Poszukuję gęstwy do belgów w krk ktoś może coś zaoferować?

Prawdopodobnie będę miał niewielką ilość WY 3522 Belgian Ardennes za jakiś tydzień - ale po sąsiedzku, Kielce. Jakbyś był przejazdem czy coś, to zapraszam.

Edited by ThoriN

Mogę mieć WLP500. Zainteresowany?

Tak, to sie jakiegoś dubbla ustawi. Szczegóły już na privie dogadamy.

Jeśli ktoś będzie miał jeszcze coś do saisona/wita to chętnie przygarnę również (na FDP 2.05. albo w Rzeczce 16.05).

Poszukuję gęstwy do belgów w krk ktoś może coś zaoferować?

Prawdopodobnie będę miał niewielką ilość WY 3522 Belgian Ardennes za jakiś tydzień - ale po sąsiedzku, Kielce. Jakbyś był przejazdem czy coś, to zapraszam.

Niestety potrzebne już na weekend :(

wszystko pięknie ładnie ale do porteru to chyba nie bardzo :(

Edit: ale narzekam i wymyślam :D

Edited by Konus

Mam do oddania pół słoika gęstwy FM Wichrowe Wzgórza po bitterze, zebrane dzisiaj, 3 pokolenie.

@manowar obawiam się że nie starczy, ale jeżeli jesteś zainteresowany to będę zbierał za jakieś 2 tygodnie te same drożdże po stoucie.