Jump to content

Oddam / poszukuję gęstwę

Share

Recommended Posts

Będę miał te drożdżaki ale to dopiero gdzieś za miesiąc. Jeśli czas Cię nie goni możesz odezwać się za jakiś czas

Warze we wtorek za tydzień :P (chciałbym), no ostatecznie mogę najpierw zrobić American Amber Ale, choć misiąc to dużo.. ;p

Edited by Kilus

No i koniec zbierania ofert. Mogę wysłać pocztą polską za pobraniem kosztów transportu (albo na koszt odbiorcy - o ile jest taka opcja) w butelkach po jakiejś wodzie mineralnej. Gęstwa trafi do:

pero

bzium1986

Rysiek

Tomek-Pasieka

Rysiek, Bzium, Tomek-Pasieka - i jak decydujecie się? Dzisiaj będę to zlewać i nie wiem ile butli szykować, a nie chce tego szykować bezcelowo

Ja może American Ale II będę miał pod koniec tygodnia, odezwę się wtedy do Ciebie.

Jak by coś jeszcze zostało to ja też chętnie przygarnę zwierzaki do pracy przy AIPA :)

Warze we wtorek za tydzień :P (chciałbym), no ostatecznie mogę najpierw zrobić American Amber Ale, choć misiąc to dużo.. ;p

no wcześniej raczej nie dam rady - muszę na nich najpierw zrobić lżejszą warkę (gdzieś za 7-10dni). Później tą gęstwę wykorzystuje do IIPA prawie 20Blg i nie wiem czy coś zostanie. Jeśli coś by zostało mogę Ci to wcześniej puścić, jeśli nie to mógłbym Ci puścić drożdżaki dopiero ze zbioru z IIPA (czyli za jakiś miesiąc jak pisałem)

Ja może American Ale II będę miał pod koniec tygodnia, odezwę się wtedy do Ciebie.

Jeśli coś by zostało mogę Ci to wcześniej puścić,

Czekam na PM ;)

Witam

Chętnie przyjmę świeżą gęstwę z okolic Tychów, Pszczyny, Bielska-Białej, Skoczowa. Może ma ktoś coś ciekawego?

pozdrawiam.

a.s.

WB-06 prawdopodobnie do odbioru jutro.

Do oddania drożdże brewlab devon,wysyłka pocztą.

Nie są to typowe angielskie drożdże,belgijskie bardziej;żerne i fenolowe,no może trochę dają morelami i tyle z owoców,.

Moge sie wymienic. Co do szczegolow to na priv.

Jutro lub pojutrze będę przelewał na cichą weiznebocka na 3068.

Właściwie to nie planowałem zbierać gęstwy, ale jeśli ktoś chciałby sprawdzić jak się zachowają drożdże po dość mocnym (17,5°Blg) piwie, to proszę o info i zbiorę słoiczek.

Chętnie przyjmę jakąś gęstwę na IRA. Pokryję ewentualne koszty przesyłki. Puki co nie mam się czym zrewanżować, ale mam nadzieje, że wkrótce się to zmieni. Co do samej gęstwy nie mam jeszcze doświadczeń/preferencji, więc jak najbardziej otwarty jestem na sugestie forumowiczów.

• 2 weeks later...

Ja mogę oddać gęstwę drugiego pokolenia drożdży Wyeast XL 2308 munich lager, najlepiej odbiór osobisty.

Nieaktualne

Edited by St. Anger

Jak ktoś chętny mam 2 pokolenie Bavarian Wheat na wydanie, nie wysyłam ekonomicznym bo nie dochodzą w ten sposób gęstwy od mnie... w grę wchodzą paczkomaty albo polecone!

Nieaktualne!! ale szybki odzew i duży :)

Edited by Undeath