Jump to content
elroy

Oddam / poszukuję gęstwę

Recommended Posts

Witam

Poszukuję jakiejś gęstwy do dolniaków - pilsów, pilsnerów. Może ktoś ma nadmiar w okolicach Cieszyna, Jastrzębia Zdroju. W zamian mogę udzielić za niedługo gęstwę WLP400 Belgian Wit, oraz Wyeast Abby II

Witam

Poszukuję jakiejś gęstwy do dolniaków - pilsów, pilsnerów. Może ktoś ma nadmiar w okolicach Cieszyna, Jastrzębia Zdroju. W zamian mogę udzielić za niedługo gęstwę WLP400 Belgian Wit, oraz Wyeast Abby II

Na kiedy potrzebujesz? Mam teraz na burzliwej Tmave - część na Budvar Lager, a część na Czech Pils.

Szczególnie mi się nie śpieszy jakoś, byle w zimie coś na dolniakach zrobić :) ... Jak będziesz zbierała gęstwę to bym zarezerwował słoiczek jeśli to nie problem.

Szczególnie mi się nie śpieszy jakoś, byle w zimie coś na dolniakach zrobić :) ... Jak będziesz zbierała gęstwę to bym zarezerwował słoiczek jeśli to nie problem.

Nie ma problemu, na cichą będę zlewać pewnie pod koniec przyszłego tygodnia.

Czy będzie miał ktoś z Trójmiasta gęstwę do stouta?

Czy będzie miał ktoś z Trójmiasta gęstwę do stouta?

Ja będę miał Irish Ale, ale po RISie 21,5°Blg . Za pare dni-tydzień jak dofermentuje do końca.

Witam

Poszukuję jakiejś gęstwy do dolniaków - pilsów' date=' pilsnerów. Może ktoś ma nadmiar w okolicach Cieszyna, Jastrzębia Zdroju. W zamian mogę udzielić za niedługo gęstwę WLP400 Belgian Wit, oraz Wyeast Abby II[/quote']

Na kiedy potrzebujesz? Mam teraz na burzliwej Tmave - część na Budvar Lager, a część na Czech Pils.

Kamil, mam już gęstwy Czech Pilsów i Budvarów :cool:

Szukam gęstwę dolniaków z Poznania i okolic a szczególnie piwowarów chętnych podzielić się takimi zasobami. What ever jaką. Jest zima i chcę spróbować uwarzyć coś z dolnej. Słody mam różne. Chmiel tyż więc na pewno coś uda się wykombinować. W zamian mogę poratować chmielem szyszką Marynki lub Safale S-04 (akurat to mam nastawione) lub WB-06 (mogę zrobić starter z tego - świeże z torebki - lub podzielić się połową)

Mogę Cię poratować gęstwą WLP830 German Lager 8 dni w lodówce w 3°C , jutro będę w Poz kręcił się w okolicy Kopaniny, Naramowic i Browaru. Jakby co pisz na PW

W Ostrowie byłem raz po zakup mojego motocykla :). Macie tam niesamowitą ilość komisów samochodowych. Teraz już wiem że następnym razem mógłbym też wymienić się u Was drożdżami. Dzieki za propozycję ale ciut daleko.

ps nikt nie wysyła skosów? Jest jakiś czarny rynek na ten towar?;)

Jakby ktoś był zainteresowany, jutro mogę zebrać gęstwę #2124 Bohemian Lager, I pokolenie (I-wszy zbiór). Kontakt PW (Trójmiasto i okolice).