Skocz do zawartości

Oddam / poszukuję gęstwę


Rekomendowane odpowiedzi

Poszukuje jakiejś gęstwy do górnej fermentacji z okolic Rzeszowa.

Podzieli się ktoś?

Odwdzięczę się domowym piwkiem lub cydrem (do wyboru ;))

 

Na kiedy potrzebujesz gęstwy? Będę miał ok. 100ml gęstwy FM26, w okolicach wtorku, zbierana w poniedziałek 01.12. Ilość tylko taka bo będę zadawał do kolejnego piwa, a zbiór był na ok. 300ml. Ewentualnie mogę teraz z niej trochę odebrać. Prv jak coś.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Poszukuje jakiejś gęstwy do górnej fermentacji z okolic Rzeszowa.

Podzieli się ktoś?

Odwdzięczę się domowym piwkiem lub cydrem (do wyboru ;))

Ja na wtorek mogę Ci przekazać gęstwe Wyeast 1098 British Ale 2 pokolenie po FES 16BLG. Którą dostałem od kolegi Wojena ale nie wykorzystałem.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wspaniały temat! :)

 

Poszukuję gęstwy do Saisona lub angielskich/amerykańskich Ale (najchętniej WB lub Wyeasta).

 

Jeśli we Wroclawiu, to odbiorę osobiście, jeśli z reszty kraju, to oddam za wysyłkę ;)

 

Zaoferować za jakiś czas będę mógł Bretta brux. Trois (WLP644)

Edytowane przez galadh
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Oddam:

Na terenie Szczecina WB-06, szaszetka suche, z odbiorem osobistym (okolice dworca niebuszewo - za free), z dowozem za 1 butelkę własnego piwa.

- Gęstwa wyeast 3942 - za tydzień, o ile nie dojdzie do infekcji. - za darmo, za piwo lub za koszt wysyłki

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jutro będę miał gęstwę FM26, myślę że co najmniej 400ml jej będzie. Drugi zbiór, po Belgian blond ale i witbier. Więc jak ktoś w okolicach Rzeszowa się jeszcze nie zaopatrzył na święta to chętnie się podzielę.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam.

 

Jeśli miałby ktoś z Łodzi gęstwę z górnej fermentacji to z chęcią przyjmę. W zamian piwo domowe, bądź kupne (podług preferencji)

Górnej? Ale co konkretnie? Bo coś tam by się u mnie znalazło.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam.

 

Jeśli miałby ktoś z Łodzi gęstwę z górnej fermentacji to z chęcią przyjmę. W zamian piwo domowe, bądź kupne (podług preferencji)

Górnej? Ale co konkretnie? Bo coś tam by się u mnie znalazło.

 

Coś, żeby się na portera imperialnego nadało...

Edytowane przez KapitanPlaneta
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.