Skocz do zawartości

Oddam / poszukuję gęstwę


Rekomendowane odpowiedzi

  • 3 tygodnie później...

Czy ktoś z Warszawy i okolic (lub ew. gdzieś na trasie Warszawa-Lublin) miałby odstąpić jakąś gęstwę drożdży dolnej fermentacji?

Szwagier mnie namawia na jeszcze jedno warzenie w tym sezonie (w piwnicy ma ok 9°C więc szkoda nie skorzystać), a mam tylko jedną saszetkę suchych W-34/70.

 

Na ew. wymianę mogę mieć gęstwę US-05 (zebrane po AIPA) lub za ok. tydzień 1214 Belgian Abbey po witbier.

Edytowane przez Stasiek
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czy ktoś z Warszawy i okolic (lub ew. gdzieś na trasie Warszawa-Lublin) miałby odstąpić jakąś gęstwę drożdży dolnej fermentacji?

Szwagier mnie namawia na jeszcze jedno warzenie w tym sezonie (w piwnicy ma ok 9°C więc szkoda nie skorzystać), a mam tylko jedną saszetkę suchych W-34/70.

 

Na ew. wymianę mogę mieć gęstwę US-05 (zebrane po AIPA) lub za ok. tydzień 1214 Belgian Abbey po witbier.

 

Jakbyś chciał mam saszetkę s-23, dostałem w prezencie w zamian za gęstwę , a raczej nigdy z nich nie skorzystam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzięki wszystkim za odzew. :) Za zymofermy muszę chyba podziękować ze względów czasowych - warzenie już jutro - musiałby być szybki starter a nie mam mieszadła. Skłaniałem się już ku saszetce S-23, ale na szczęście znalazła się gęstwa po którą zaraz jadę. Dzięki Terry! :beer:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mam na zbyciu gęstwę THG, I zbiór. Odbiór w Gdańsku.

 

Mam też fiolkę drożdży pszenicznych Zymoferm Z033-4-35 Weissbier Weihenstephan (nieużywaną). Już ich nie zużyję w tym sezonie, więc szkoda żeby się zmarnowały.

Edytowane przez korko_czong
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wieliczka-Kraków:

Mam do oddania ok. 300 ml gęstwy Wyeast 3522 Belgian Ardennes, zebranej 25.05. po Witbierze 11 °Blg (właśnie na 150 ml pracuje mi Saison 15.5 °Blg).

Odbiór osobisty w Wieliczce (właściwie codziennie) lub wtorek i czwartek (7:30-16:00) na Ruczaju (okolice os. Europejskiego).

Sezon właśnie kończę, gęstwa leży sobie spokojnie w lodówce, więc oferta jest ważna dopóki wg was ma sens.

 

Edit: Wygląda, że już nieaktualne.

Edytowane przez Bogodar
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Posiada ktoś może gęstwę do Hefe-Weizena ?? planuję warzenie 6 czerwca na suchych WB-06 ale zawsze co płynne to płynne jeśli ktoś posiada a nie potrzebuje to chętnie przygarnę. Za tydzień będę miał gęstwę na Saisona więc będę mógł się odwdzięczyć.... Preferuję metodę wysyłkową najlepiej na paczkomat Inpost.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.