Skocz do zawartości

Oddam / poszukuję gęstwę


Rekomendowane odpowiedzi

Us-05 podobno się nadają. Mam bardzo mocno przechodzone FM52 i jeszcze bardziej FM53 (po jasnych, ciemnych, chmielonych na zimno, chmielonych na burzliwej), zebrane odpowiednio ok dwa tygodnie i tydzień temu. Na obu robiłem NEipy z powodzeniem. Jeśli się nie boisz - są do wzięcia.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Oddam gęstwy:

- S-04, ok. 250 ml (krem), po 2 przebiegach (11 i 16 blg)

- S-33, 1 litr łącznie z piwem (jako że drożdże te słabo flokulują, nie mam kremu, lecz dość rzadką masę, która powoli sedymentuje), po 1 przebiegu 14 blg

 

Obie świeże - zebrane w ten weekend.

 

Odbiór we Wrocławiu - Galeria Dominikańska lub Tarnogaj.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Poszukuję jakieś ciekawe drożdże płynne (szczególnie mnie interesuje kveik, belgijskie)

Jestem biednym studentem i na razie posiadam tylko WLP066 London Fog wyhodowane na szalce Petriego z osadu po piwie Artezian Inside Joke

Może ktoś w Krakowie posiada bank drożdży i mógłby się podzielić

Edytowane przez Septiconn
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czy ktoś z okolic Wrocławia nie posiada przypadkiem gęstwy FM10 O czym szumią wierzby? (lub podobnej)? Sklep, w którym robiłem zamówienie okazało się, że ma ale przeterminowane...

 

Edit: podjechałem do TB i kupiłem świeżutkie. Temat więc nieaktualny. 

Edytowane przez Jancewicz
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...

Zostało mi trochę (ok 50-60ml) gęstwy brettów (Wyeast 5112 Brettanomyces bruxellensis) - wczoraj zebrana po 100% brett grodziskim.

Może ktoś chce sobie zbrecic jakieś piwo?

Szkoda wylać, bo drożdże fajne...

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mam dwa słoiczki po ok 150ml bardzo gęstej (krem) gęstwy po Danstar Nothingham. Przebieg 3 jasne, lekkie warki - zebrane wczoraj. Warszawa

Edytowane przez manowar
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Poznań, oddam (za friko, jak ktoś ma jakieś fajne gęstwy czy piwko to oczywiście chętnie przytulę):

- 300 ml FM11 (po 3 piwach, ostatnie to Milkshake IPA 14 BLG, zbierane 08.03),

Na dniach będę zbierał też FM30, W-34/70, Hazy Daze IPA Blend Hazy Daze IPA Blend II i FM41.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.