Skocz do zawartości

Oddam / poszukuję gęstwę


Rekomendowane odpowiedzi

Czy ktoś z Warszawy ma gęstwę drożdży które słabiej flokulują :P, bo chciałem zrobić Notheast IPe, a muszę zrobić jutro i nie zdążę namnożyć drożdży :(. Najbardziej z popularnych by pasowały fm52. Jestem skłonny nawet zapłacić :P, ale potrzebuję gęstwy ;/

Edytowane przez LukK
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 

 

Czy ktoś z Warszawy ma gęstwę drożdży które słabiej flokulują , bo chciałem zrobić Notheast IPe, a muszę zrobić jutro i nie zdążę namnożyć drożdży . Najbardziej z popularnych by pasowały fm52. Jestem skłonny nawet zapłacić , ale potrzebuję gęstwy ;/
 

Wczoraj wieczorem przelewałem na cichą moje APA i wylałem ok lit gęstwy FM52. Szkoda, że mogłem pomóc a tak lipa.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Szybka Akcja!!!!!

Mam do oddania starter z Wyeast Bohemian Lager. Starter ma dwa dni. Dobrze się namnożył. Niestety zabrakło mi czasu żeby uwarzyć Piwo.

Starter do przechwycenia jutro rano w Warszawie na Bielanach.

 

Numer do mnie 504 042 062. Jestem dostępny od 8:00 do jakiejś 11:00. Potem wyjeżdżam.

 

Zapraszam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam. Czy jest ktoś z Bydgoszczy kto miałby drożdże w jakiejkolwiek postaci do bittera? Jestem w wielkiej potrzebie.

 

Wysłane z mojego MI 5 przy użyciu Tapatalka

 

Daj znać na priv, nie jestem z Bydzi ale mogę poratować jak by co od czasu do czasu. W tej Chwili FM10

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...

Ja mam na zbyciu suchary:

 

BAVARIAN WHEAT M20 Mangrove Jack's

Mangrove Jack's M27 Belgian Ale

 

i płynne FM28 Habit opata

 

powymieniam na jakieś piwka domowe.

 

FM-y miały termin do marca, ale to tylko kwestia większego startera, spokojnie można robić.

 

Wrocław

Edytowane przez tauruss
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...

Przygarnę gęstwę do Grodziskiego, najlepiej FM51. Kręcę przeterminowane FM'ki od 90h i jak na razie nie zapowiada się aby na dzisiaj coś z nich było, a mam czas na uwarzenie tego piwa. Jeśli ktoś z Wrocławia mógłby pomóc to proszę o kontakt.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W środę będę warzył lekkie piwo z kwiatami czarnego bzu.

Niestety okazało się, że drożdże, które miałem odłożone z poprzedniej warki szlak trafił.

Czy ktoś z Warszawy (najlepiej okolice wilanów-mokotów-ochota) miałby jakąś gęstwę do odstąpienia lub suchary na sprzedaż?

Coś do górnej fermentacji.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.