Skocz do zawartości

Oddam / poszukuję gęstwę


Rekomendowane odpowiedzi

Spróbuj w sklepie piwnica za Zaporoskiej, tam ze szkłem razem mają też suchary. Na bank kiedyś mieli. Ja mam paczkę 05 ale zaraz wyjeżdżam, chyba, że mieszkasz na zachodzie (maslice, Leśnica) to podrzucić mogę.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Za jakieś 4-6 dni będę miał gęstwą po FM52 po drugiej warce (pierwsza 15,3 druga 17,7 plato)

Pracują ostro więc myślę że będą ok. Powinno być ok 2 x 400 ml.

Edytowane przez hedgehog
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Oddam lub zamienię 500ml gęstwy danstar nottingham po AIPA 15BLG. Mam je przez cały sezon górnej fermentacji zrobione 6 warek w tym RIS 25,5BLG. Odbiór w okolicach Sochaczewa lub mogę dowieść do Płocka. Na zamianę mogę wziąć w34/70 albo inne dolnej fermentacji w planach pils a po nim porter.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Warszawa i okolice

Pilnie poszukuję drożdży lagerowych. Zadałem za mało Mangrove Jack's Bavarian Lager i nie wystartowały (dałem tylko 1 saszetkę na 16 Blg). Poszukuję podobnych drożdży, które mógłbym dołożyć do brzeczki.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Będę miał od jutra gęstwę po drożdżach Mangrove Jack's M42 New World Strong Ale i RISie uwarzonym na nich. Jeśli ktoś będzie chętny to dajcie znać. Mogę podrzucić do ulicy Kruczej w Warszawie od poniedziałku do piątku. Chętnie przyjąłbym domowe piwko w zamian, aby ocenić co jeszcze warto uwarzyć w domu.

 

Gęstwy mam ok 1 L.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pilnie poszukuję drożdży do IPA. Czy byłby ktoś w stanie poratować mnie gęstwą albo saszetkami US-05, ewentualnie inną odmianą odpowiednią dla IPA?

Jeżeli masz podane miasto w profilu, to wiedz że taptalk tego nie widać :-(
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 

 

Czy ktoś może posiada gęstwę/drożdże do odsprzedania (Warszawa) FM13?

Jak chcesz na szybko to lipa. Ale jak możesz poczekać bo Brown Porter obecnie obsługują i będę miał gęstwę.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 

Czy ktoś może posiada gęstwę/drożdże do odsprzedania (Warszawa) FM13?

Jak chcesz na szybko to lipa. Ale jak możesz poczekać bo Brown Porter obecnie obsługują i będę miał gęstwę.

 

Hej, już dojechała dostawa do sklepu i zakupiłem, ale dziękuje bardzo :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

BYDGOSZCZ:

 

Wyeast XL 1084 Irish Ale, zbierana kilka dni temu: Więcej o szczepie: https://www.browar.biz/…/gorna_fer…/wyeast_xl_1084_irish_ale.

Ostatnia szansa - niedługo pójdzie w kanał - z powodu wieku ;-)

 

FM50 Kłosy Kansas - gęstwa do American Wheata od Fermentum Mobile - zebrana 20 paźdź: http://www.fermentum-mobile.pl/portfol…/fm50-klosy-kansas-2/

 

Za około tydzień będę miał do oddania gestwę od Wyeast 3822 Belgian Dark Ale

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.