Skocz do zawartości

Oddam / poszukuję gęstwę


Rekomendowane odpowiedzi

  • 2 tygodnie później...

Mogę podzielić się gęstwą FM20 Białe walonki. 2 zbiór po witbierze 12blg. Mogę podwieźć ją do Krakowa.

Chętne przyjmę jakąś gęstwę do pszeniczniaka.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jutro jadę do Wrocławia więc tak jak pisałem wyżej jeśli ktoś jest chętny na Białe walonki to mogę zabrać se sobą słoiczek.

Tym samym chętnie przyjmę gęstwę do pszeniczniaka (najchętniej FM41 gwoździe i banany).

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 4 tygodnie później...

Poszukuje gęstwy dolniaków nadających się do portera bałtyckiego z okolic Chorzowa.

 

Sam będę miał do oddania gęstwe Fernebtis sasbrew WB-06, które przerobiły po raz pierwszy waizena 12,5 Blg. Drożdże będą zbierane w poniedziałek/wtorek.

Edytowane przez ModyCHOW
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 tygodnie później...

Poszukuję drożdży górnej fermentacji, najlepiej gęstwę jakiegoś szczepu belgijskiego lub wyspiarskiego od piwowarów z Legnicy i okolic. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jakby ktoś potrzebował to posiadam dwie gęstwy do oddania, obie zbierane po burzliwej:

 

1) Zebrana 22.05, po S-04, jedyne piwo jakie przerobiły to Coffee Milk Stout.

Pierwsza zebrana gęstwa, nie miałem czasu na wykorzystanie jej, dlatego stoi ponad miesiąc. Pachnie IMO dobrze.   :)

 

 

2) Zebrana przed chwilą, tj. 09.07, po US-05, które przerobiły również tylko jedno piwo: Mandarina Pale Ale.

Zebrałem je z pół godziny temu, więc ciężko powiedzieć czy mają się dobrze.  ;)

 

A oto ich ilości, kolejno: 

RSbKlax.jpgUTEYhtE.jpg

 

Nie przemywałem ich, po prostu zebrałem i tak sobie leżą w lodówce. Miejsce odbioru: Gliwice.  ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość arczi_901

Witam,

 

Warszawa. Oddam gęstwę.

FM-Klasztorne Medytacje 2pok

FM Grodzisz 2pok

 

Piwkiem własnego wyrobu nie pogardzę( gdyby ktoś miał dużo na stanie :) )
 

Kto pierwszy na PW ten lepszy ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mam do oddania dwie gęstwy:

 

FM51 Grodzie Dębowe - po dwóch piwach - klasyczne Grodziskie i Wędzony FES 15,8Blg (zebrane 11.07)

FM26 Belgijskie Pagórki - po dwóch piwach - Witbirze 11,5Blg i Rosanke 12,4Blg (zebrane 5.07 około 250ml)

 

Miejsce odbioru - Warszawa Mokotów Stegny :)

Edytowane przez Szalas85
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Do oddania dwie gęstwy do odbioru w Teresinie (40 km na zachód od Warszawy, pomiędzy Błoniem a Sochaczewem):

Fermentum Mobile Odkrycie sezonu po Saisonie (z zeszłego tygodnia)
Fermentum Mobile Gwoździe i banany po Weizenie (będę zlewał na cichą w tym tygodniu)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.