Skocz do zawartości

Oddam / poszukuję gęstwę


Rekomendowane odpowiedzi

Jakby ktoś chciał to mam do oddania około 100ml gęstwy Wyeast 2206 Bavarian Lager (na jakiś starterek albo małą warkę), I pokolenie po Vienna Lager.

Tylko odbiór osobisty w Mogilanach, ewentualnie jakoś w Krakowie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Do oddania (za około tydzień) gęstwa z drugiego zbioru US-05. Dziś właśnie zadałem do fermentora pierwszy zbiór po US-05. Jeżeli nie będzie chętnych to i tak zbiorę gęstwę. Szkoda puszczać jej w kanał. Będzie dostępna MAX 2 tygodnie od zbioru, później rura :-(

 

Odbiór w Sanoku, ewentualnie Krosno, Rzeszów, okolice (średnio raz w tygodniu bywam w tych miejscach).

 

Drożdże karmione ekstraktami słodowymi i glukozą :) , nawożone Chinookiem, Citrą i Amarillo (jeżeli to ma w ogóle jakieś znaczenie). Na pewno będą chmieliny bo nie filtruję brzeczki po chmieleniu (chmielone granulatem).

Nie powinno być to jednak problemem bo ładnie się oczyszcza podczas płukania (ćwiczone na dzisiejszej gęstwie).

 

Dodatkowo Posiadam 2 saszetki suchych drożdży z KITa Better Brew IPA (zdjęcie poniżej). Nie wiem co tam wsadzają ale pewnie coś amerykańskiego :) Drożdże nie mają daty ważności nadrukowanej na opakowaniu ale Na pewno do 06-2015 będą OK.

 

Poza tym saszetka S-04, data ważności 06-2015. W tym czasie nie planuję żadnych warek, szkoda żeby się drożdżyki zmarnowały.

 

Oferta oczywiście za free ale bardzo bym się ucieszył gdyby ktoś odstąpił mi (lub dał możliwość odkupienia w rozsądnej cenie) kilku koszy na butelki. Cierpię na deficyt :(. Jakieś ciekawe piwko domowe też chętnie posmakuję (również poczęstuję swoim).

 

better-brew-india-pale-ale.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzisiaj zebrałem gęstwę Wyeast 1056 American Ale IV pokolenie. Mam do oddania słoik 0,9 litra.

 

do lutego będziesz coś na tym warzył ?

 

akurat na początku lutego będę na delegacji w Białymstoku...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ponowię ,coś na marcowe szukam ,może być za jakiś czas

 

Za jakiś czas będę miał Bohemian Lager. Na razie zrobiłem na nich pilsa, dzisiaj zadałem do drugiego, a jeszcze planuję marcowe. Więc jak mi coś zostanie po zebraniu mogę odstąpić.

Edytowane przez Dario
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Będę miał do zebrania gęstwę Conanów (2 zbiór), po Black IPA 16°Blg, więc mogę przepłukać przed wysyłką. Ktoś chętny? BTW czy ktoś z Łodzi i okolic ma gęstwę do witbiera albo innego belga?

 

mam 300ml. THG pierwszy zbiór po Witku

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jest tu może ktoś z Londynu?? Pilnie poszukuję gestwy na jakiegoś dolniaka: moje Czech Pils zdaje się skisly, bo śmierdzą okropnie: po przelaniu do startera z worka wali tak, że aż ryj wykreca. Sezon w pełni a ja bez żadnego dolniaka jeszcze.. :/

Edytowane przez korek
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W poniedziałek będę miał odzyskane WLP 670, takie o:

http://www.whitelabs...lend?s=homebrew

Więc mogę komuś odstąpić trochę. Do odebrania w Krakowie. Właśnie kończą jeść trzecią warkę w swojej karierze, więc są jeszcze skłonne do wielokrotnej współpracy.

Edytowane przez Pyjotrek
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Do oddania mam gęstwę po FM26, 2. zbiór. Drożdże zebrane 27.12.2014, przemyte. Przefermentowały BPA 13 blg oraz Belgian IPA 16,5 blg. Miałem robić na nich kolejne belgi, ale czasu brak.

Najlepiej odbiór osobisty: Opole i okolice, trasa Opole - Katowice lub Katowice (Piotrowice) w godzinach 8-16.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzisiaj zebrałem gęstwę Wyeast 1056 American Ale IV pokolenie. Mam do oddania słoik 0,9 litra.

 

do lutego będziesz coś na tym warzył ?

 

akurat na początku lutego będę na delegacji w Białymstoku...

 

Cześć

 

Jedziesz do Białegostoku po gęstwę? Odstąpisz mi troszeczkę? Też jestem z Olsztyna.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Za jakieś 2 tygodnie będę zbierał gęstwę z Mangrove Jack M84 oraz z FM 30 Bohemska Rapsodia.

Przez kilka najbliższych tygodni co weekend powinienem mieć też gęstwę po FM 13 Irlandzkie Ciemności.

 

Preferowałbym raczej osobisty odbiór, ale w razie czego możliwa także wysyłka.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.