Skocz do zawartości

Oddam / poszukuję gęstwę


Rekomendowane odpowiedzi

Ma ktoś może do odstąpienia jakąś gęstwę drożdży górnej fermentacji inną niż Safale S-04? Posiadam słoik tej gęstwy na ew. wymianę. Chciałbym spróbować innych drożdży. Moje mają coś około 3 tygodnie.

 

Dlatego jakby ktoś z okolic Łodzi posiadał inna niż mam chętnie się wymienię lub przyjmę nadmiar

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ma ktoś może do odstąpienia jakąś gęstwę drożdży górnej fermentacji inną niż Safale S-04? [...] Chciałbym spróbować innych drożdży

 

No ludzie! Saszetka kilkanaście złotych kosztuje... Jeszcze zrozumiałbym jeśli już prawie 48h od zadania, drożdże nie wystartowały i na gwałt jest potrzeba, a w lodówce nie ma zapasu. No ale takie coś? Są chyba jakieś granice.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Smoogler - w weekend zbieram I pokolenie Danstar Nottingham jeśli cię interesują to mogę podesłać - koszt jakieś 10 PLN. Oczywiście jeśli ktoś inny chce Noty to proszę o kontakt.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mam w wiadrze jeszcze te drożdże i dopiero za tydzień zleję... jak masz czas to dopiero wtedy ci wyślę. Jest to 3 pokolenie tych drożdży, gęstwa idzie do wywalenia bo mam w planach coś innego więc spokojnie mogę całość wysłać jeżeli będziesz chętny i piwo będzie na niej dobre ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mam w wiadrze jeszcze te drożdże i dopiero za tydzień zleję... jak masz czas to dopiero wtedy ci wyślę. Jest to 3 pokolenie tych drożdży, gęstwa idzie do wywalenia bo mam w planach coś innego więc spokojnie mogę całość wysłać jeżeli będziesz chętny i piwo będzie na niej dobre ;)

 

Gęstwa już zaklepana, przez parę osób, więcej niestety nie wyczaruje ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No ludzie! Saszetka kilkanaście złotych kosztuje... Jeszcze zrozumiałbym jeśli już prawie 48h od zadania, drożdże nie wystartowały i na gwałt jest potrzeba, a w lodówce nie ma zapasu. No ale takie coś? Są chyba jakieś granice.

 

Jak to pisałem właśnie stygło piwo a pomyślałem dopiero po wysłaniu posta że na drugi dzień raczej nikt tak szybko się nie zgłosi.

Sorry moja wina... Zadałem te same.

 

"No ludzie! Saszetka kilkanaście złotych kosztuje..."

 

Nie doliczyłeś kuriera :P

Edytowane przez Smoogler
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.