Skocz do zawartości

Oddam / poszukuję gęstwę


Rekomendowane odpowiedzi

A czy ktoś z Warszawy ma może jakąś zdrową gęstwę po jakichś drożdzach do hefeweizenów? (byle nie wb-06) :)

Chętnie bym przygarnął za domowe piwko :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mam do oddania słoiczek gęstwy do Blegian Saisona Wyeast 3724 - I pokolenie. - NIEAKTUALNE

 

Proszę się też przypomnieć, kto chciał słoiczki z gęstwą odzyskaną z piwa Maisel's Weisse. Posiadam 3 szt. Pamiętam o:

- St. Anger

- Elek44

Gęstwa jest I zbiorem. Słoiczki są nieduże, ze względu na sporą osób chętnych, ale po co najmniej 200ml jest.

Jeśli ktoś jeszcze zamawiał proszę pisać bo mam sklerozę :P Wydaje mi się, że jeszcze 1 osoba chciała... Jak nie, to można pisać. NIEAKTUALNE

 

Odbiór gęstwy osobisty lub: w ten weekend będę na imprezie w Kłodzku (17-18.08), a 23.08 na imprezie w Chorzowie, mogę zabrać ze sobą.

 

Po gęstwę do pszenicy zgłosił się ktoś, jeśli natomiast kogoś pominęłam, to proszę pisać na PW... ewentualnie jeszcze słoiczek powinno się udać odlać.

Edytowane przez moria
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Będę mieć poza Belgian Ardennes do oddania trochę American Ale II - pewnie koło 6 porcji - 2 są z zeszłego tygodnia, kolejne 4 będę zbierać w piątek lub sobotę w zależności jak mi styknie czasu :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Cześć, poszukuje w Krakowie drożdży do Bittera, może być gęstwa albo saszetka suchych, niestety termin warzenia nam się mocno przeciągnął i nasza gęstwa nie dotrwała. Najchętniej odebrałbym osobiście w nadchodzącą niedziele.

Edytowane przez marcin3991
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Przygarnę gęstwę 1084, mam zamiar niedługo warzyć Dry Stouta.

Będę miał po 15 września (bo wtedy wracam do Wrocka), jak do tej pory nie znajdziesz, to się odezwij.

Edytowane przez leszcz007
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.