Skocz do zawartości

Oddam / poszukuję gęstwę


Rekomendowane odpowiedzi

Do przekazania cztery pojemniczki - ok. 100ml gęstwy Thames Valley Ale (pierwszy zbiór), niepłukanej po Altbier (12°Blg)

 

Pozostały jeszcze trzy pojemniczki

 

Czy wysylka pocztą na mój koszt wchodzi w rachubę

jk

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nabyłem w promocyjnej cenie puchy Coopersa (20 pln bez drożdży), wśród nich pszenicę do której niestety nie mam drożdży. Najchętniej z Warszawy, przesyłkę oczywiście biorę pod uwagę.

Mam dwutygodniowe Bavarian Wheat 3638. Przed chwilą sprawdzałem i pachną ładnie. Jak chcesz to możemy się jakoś na Górcach spotakć wieczorem. Pszenica na nich bardzo fajna wyszła.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam

Ma ktoś może na zbyciu gęstwę Wyeast 3787 Trappist lub Wyeast 3522 Belgian Ardennes lub Wyeast 1388 Belgian Strong Ale ? :) Chciałbym uwarzyć Belgian Dubbel i Belgian Tripel a nie mam jakiś ciekawych drożdży.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Do oddania na terenie Wrocławia (bo temperatura nie sprzyja wysyłkom)

Drożdże do Grodzisza gęstwa I-sze pokolenie

Drożdże do Grodzisza hodowla/starter 125ml

wlp022 Essex Ale hodowla /starter 125ml

 

jak coś to PW

Edytowane przez leszcz007
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mam do oddania 2 słoiki gęstwy po Wyeast 3522 Belgian Ardennes.

IV-te pokolenie, dostałem je ostatnio, gęstwę podzieliłem na dwie porcje i zrobiłem na nich 2 piwa (NZIPA i single hopa).

Zebrane dzisiaj.

 

Ja sobie odłożyłem jeden słoik, 2 mogę oddać. Gęstwę właśnie przepłukałem i czekam aż się ułoży więc jeśli ktoś byłby chętny to zapraszam :)

 

Odbiór w Warszawie, na Jelonkach (Bemowo, okolice Hali Wola)

 

Ew. mogę się wymienić za np. American Ale albo American Ale II :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 

 

 

 

Chętnie przygarnę tylko nie wiem czy przeżyją podróż

 

 

Możemy zrobić tak, że zleję dla Ciebie tą gęstwę i jak trafią się chłodniejsze dni (takie jak choćby teraz) to wyślę gęstwę (o ile nie będzie za stara - ale znając nasze polskie lato to będzie wiele okacji;) ). Jeśli Ci to odpowiada pisz na priv.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ew. mogę się wymienić za np. American Ale albo American Ale II :)

w przyszłym tygodniu będę zlewał na cichą Coopers'y European Lager i Pilsenera nastawione na American Ale II. Mogę coś dla Ciebie odłożyć. Mieszkam na Górcach.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ew. mogę się wymienić za np. American Ale albo American Ale II :)

w przyszłym tygodniu będę zlewał na cichą Coopers'y European Lager i Pilsenera nastawione na American Ale II. Mogę coś dla Ciebie odłożyć. Mieszkam na Górcach.

 

A byłbyś tak dobry i odłożył mi słoik gęstwy z American Ale II ? :-) w zamian za piwko/a ? :-)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.