Skocz do zawartości

Oddam / poszukuję gęstwę


Rekomendowane odpowiedzi

Będę miał te drożdżaki ale to dopiero gdzieś za miesiąc. Jeśli czas Cię nie goni możesz odezwać się za jakiś czas

 

 

 

 

Warze we wtorek za tydzień :P (chciałbym), no ostatecznie mogę najpierw zrobić American Amber Ale, choć misiąc to dużo.. ;p

Edytowane przez Kilus
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No i koniec zbierania ofert. Mogę wysłać pocztą polską za pobraniem kosztów transportu (albo na koszt odbiorcy - o ile jest taka opcja) w butelkach po jakiejś wodzie mineralnej. Gęstwa trafi do:

 

 

 

pero

 

bzium1986

 

Rysiek

 

Tomek-Pasieka

 

 

Rysiek, Bzium, Tomek-Pasieka - i jak decydujecie się? Dzisiaj będę to zlewać i nie wiem ile butli szykować, a nie chce tego szykować bezcelowo

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Warze we wtorek za tydzień :P (chciałbym), no ostatecznie mogę najpierw zrobić American Amber Ale, choć misiąc to dużo.. ;p

 

no wcześniej raczej nie dam rady - muszę na nich najpierw zrobić lżejszą warkę (gdzieś za 7-10dni). Później tą gęstwę wykorzystuje do IIPA prawie 20Blg i nie wiem czy coś zostanie. Jeśli coś by zostało mogę Ci to wcześniej puścić, jeśli nie to mógłbym Ci puścić drożdżaki dopiero ze zbioru z IIPA (czyli za jakiś miesiąc jak pisałem)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Do oddania drożdże brewlab devon,wysyłka pocztą.

Nie są to typowe angielskie drożdże,belgijskie bardziej;żerne i fenolowe,no może trochę dają morelami i tyle z owoców,.

Moge sie wymienic. Co do szczegolow to na priv.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jutro lub pojutrze będę przelewał na cichą weiznebocka na 3068.

Właściwie to nie planowałem zbierać gęstwy, ale jeśli ktoś chciałby sprawdzić jak się zachowają drożdże po dość mocnym (17,5°Blg) piwie, to proszę o info i zbiorę słoiczek.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Chętnie przyjmę jakąś gęstwę na IRA. Pokryję ewentualne koszty przesyłki. Puki co nie mam się czym zrewanżować, ale mam nadzieje, że wkrótce się to zmieni. Co do samej gęstwy nie mam jeszcze doświadczeń/preferencji, więc jak najbardziej otwarty jestem na sugestie forumowiczów.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...

Jak ktoś chętny mam 2 pokolenie Bavarian Wheat na wydanie, nie wysyłam ekonomicznym bo nie dochodzą w ten sposób gęstwy od mnie... w grę wchodzą paczkomaty albo polecone!

 

Nieaktualne!! ale szybki odzew i duży :)

Edytowane przez Undeath
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.