Skocz do zawartości

Oddam / poszukuję gęstwę


Rekomendowane odpowiedzi

Poszukuję Wyeast 3068 weihenstephan weizen na terenie Wrocławia. W zamian mam do zaproponowania WLP 670 American Farmhouse, za tydzien świeży zbiór po 1335 British Ale II

Edytowane przez Kilus
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Toruń, do oddania na miejscu czyste Belgian Ardennes (po wirowaniu i płukaniu solą fizjologiczną). Mam 4 zbędne porcje po ~25 ml każda, siedzą w lodówce i powinny być w topowej kondycji jeszcze przez kilka dni. Reszta poszła do -80C [aktualny skład biblioteczki] ;)

 

Info na priv, niestety nie wysyłam poza Toruń.

Edytowane przez panszpik
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Za dwa tygodnie będę miał na wymianę/do odstąpienia gęstwę wlp380 z drugiego zbioru (dunkel weizen). Poszukuję drożdży na angielskie/irlandzkie ale (najchętniej wlp002,wlp004, wyest 1335)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam, ma ktoś może gęstwę do pilsa dolnej fermentacji ? Kupiłem zestaw na 20l. i zrobiłem z połowy zasypu z drożdżami brewferm lager. Drożdży tez wziąłem 1/2, ale nie chciało wystartować więc 5-go dnia dodałem drugą połowę po której coś się ruszyło. W dniu rozlewu do butelek okazało się, że smak myszowaty i takiej trochę pleśni. Poszło w kanał, ale nadal mam druga połowę zasypu i pasowało by mi przetestować inne drożdżaki. Jakby ktoś mógł wysłać, zwracam oczywiście koszt wysyłki.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

chętnie przyjmę gęstwę do Pilsa - mam przed sobą jeszcze jakiś miesiąc możliwości fermentacji w 5-8°C i chętnie wypróbował bym warzenia piw dolnej fermentacji.

NIEAKTUALNE

Edytowane przez korzen16
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

chętnie przyjmę gęstwę do Pilsa - mam przed sobą jeszcze jakiś miesiąc możliwości fermentacji w 5-8°C i chętnie wypróbował bym warzenia piw dolnej fermentacji.

 

Za 1,5 tygodnia będę miał 3 pokolenie Bavarian Lagerów jak chcesz mogę wysłać ci. Jeżeli ktoś jeszcze chciałby to na PW, zostanie mi dużo gęstwy, a nie będę jej już używał w tym roku bo nie mam warunków do dolniaków.

Edytowane przez Undeath
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Oddam gęstwę 3068 - zebrana wczoraj po burzliwej dunkelweizena. Został mi już tylko 1 słoiczek.

Aktualne? Poszła PW

Właściwie to nie planowałem wysyłki, ale jeśli się nie zgłosi nikt z odbiorem osobistym to przemyślę temat. :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wyeast 1762 Belgian Abbey II - proszę o info czy ktoś będzie potrzebował. Na dniach będę zlewał piwko na cichą i z tego co widzę to będzie czystej gęstwy około 2l i nie wiem czy w ogóle zlewać czy nie bo ja już tych drożdży potrzebować nie będę (drugi zbiór)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No i koniec zbierania ofert. Mogę wysłać pocztą polską za pobraniem kosztów transportu (albo na koszt odbiorcy - o ile jest taka opcja) w butelkach po jakiejś wodzie mineralnej. Gęstwa trafi do:

 

pero

bzium1986

Rysiek

Tomek-Pasieka

 

Napiszcie mi na priv wasze adresy - to jak tylko uda mi się ją przelać zrealizuje wysyłkę (o ile odpowiadają wam warunki)

Edytowane przez VeryBerry
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.