Skocz do zawartości

Oddam / poszukuję gęstwę


Rekomendowane odpowiedzi

hej, czy ktoś z Łodzi dysponuje saszetką US-05? Odkupię z chęcią, ewentualnie interesuje mnie gęstwa płynnych Wyeast 1056 American Ale. Chciałem uwarzyć NZ Rice Pale Ale, ale z drożdży zostały mi tylko WB-06, S-04...

 

EDIT: tak S-04 też się nadają, ale powyższe piwko będzie pierwszym w serii. Następne na gęstwie to: Rye AIPA, RIS. Także najbardziej zależy mi na US-05.

Myślę, że Marcin z piwoszarnia.pl dysponuje :)  - poszukaj, zadzwoń i będziesz miał.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Za dwa tygodnie będę potrzebował gęstwy do RISa. Mogą być S-04, US-05, albo jakiekolwiek dające czysty profil i odfermentowujące w jakimś przyzwoitym stopniu. Nie mam niestety kiedy uwarzyć warki wstępnej, a zawsze gęstwa lepsza niż suchary:)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

hej, czy ktoś z Łodzi dysponuje saszetką US-05? Odkupię z chęcią, ewentualnie interesuje mnie gęstwa płynnych Wyeast 1056 American Ale. Chciałem uwarzyć NZ Rice Pale Ale, ale z drożdży zostały mi tylko WB-06, S-04...

Mam saszetkę US-05 z datą do 09.2015.

Jak chcesz mogę podrzucić do depozytu, myślę że Bromaniak przechowa.

Edytowane przez rafael52
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Za dwa tygodnie będę potrzebował gęstwy do RISa. Mogą być S-04, US-05, albo jakiekolwiek dające czysty profil i odfermentowujące w jakimś przyzwoitym stopniu. Nie mam niestety kiedy uwarzyć warki wstępnej, a zawsze gęstwa lepsza niż suchary:)

 

jak cos to mam gestwe us-05 po AIPAe odbiór na Woli

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...
  • 2 tygodnie później...

Przyjmę na FDP we Wrocławiu  (02.05) (opcjonalnie na imprezie w Rzeczce-16.05) gęstwę po płynnych, co do oczekiwań, to jedynie ograniczenie - drożdze do górniaków. Chętnie coś pod saisona, witbira, może na klasycznego Hefe, ale jakieś klasyczne ale też z chęcią przygarnę.

Edytowane przez camilos
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Poszukuję gęstwy do belgów w krk ktoś może coś zaoferować?

Prawdopodobnie będę miał niewielką ilość WY 3522 Belgian Ardennes za jakiś tydzień - ale po sąsiedzku, Kielce. Jakbyś był przejazdem czy coś, to zapraszam.

Edytowane przez ThoriN
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mogę mieć WLP500. Zainteresowany?

Tak, to sie jakiegoś dubbla ustawi. Szczegóły już na privie dogadamy.

 

Jeśli ktoś będzie miał jeszcze coś do saisona/wita to chętnie przygarnę również (na FDP 2.05. albo w Rzeczce 16.05).

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 

Poszukuję gęstwy do belgów w krk ktoś może coś zaoferować?

Prawdopodobnie będę miał niewielką ilość WY 3522 Belgian Ardennes za jakiś tydzień - ale po sąsiedzku, Kielce. Jakbyś był przejazdem czy coś, to zapraszam.

 

Niestety potrzebne już na weekend :(

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.