Skocz do zawartości

Festiwal Żywiecki - kto będzie ?


elroy

Rekomendowane odpowiedzi

Ja też byłem ... się pokręciłem, piwko wypiłem... i do domu wróciłem - było miło.

 

:)

Tzi i Kuba - szkoda, że się nie spotkaliśmy, ale pewnie jeszcze nie raz będzie okazja :). Tylko następnym razem będziemy się musieli konkretnie umówić, bo w tym tłumie ciężko się odnaleźć.

 

Elroy, Elrow, Wielki_B - dzięki za mile spędzony czas :)

 

Przy okazaji gratulacje dla Wielkiego_B, którego wszystkie trzy wystawione piwa do konkursu piw domowych zajęły miejsca na pudle i jednocześnie jego Porter Pszowski okazał się najlepszym piwem całego konkursu. Gratulacje Mistrzu!!! :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ciekawe co to za niespodziankę szykuje browamator. Mam na myśli "coś" długo oczekiwane przez piwowarów.

Wiecie coś może ?

chyba zagadka sie wyjaśniła - to "coś długo oczekiwanego" to chyba suche drożdże do piwa pszenicznego WB-06 :)

I rzeczywiście Dori zgadła :) A raczej wydedukowała na podstawie zmiany oferty w Browamatorze.

Moje gratulacje :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dori, Erloy - nie mogłem was rozpoznać na podstawie avatarów.

Przecież podobni jesteśmy na nich :)

A poważnie, to przy takiej ilości ludzi, musimy się umawiać telefonicznie, bo nigdy się nie znajdziemy :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gamoń - nie zapisalem w komórce. Liczyłem na to że dostanę się do forum, w razie potrzeby, za pośrednictwem telefonu.

 

Nie przewidziałem tylko, że akurat tej strony moze Windows Mobile nie polubić ;/

 

PS.

 

Przysięgam, że wpatrywałem się we wszystkie blondynki na imprezie - ale nic, klops, nie poznałem ;]

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gamoń - nie zapisalem w komórce. Liczyłem na to że dostanę się do forum, w razie potrzeby, za pośrednictwem telefonu.

 

Nie przewidziałem tylko, że akurat tej strony moze Windows Mobile nie polubić ;/

 

PS.

 

Przysięgam, że wpatrywałem się we wszystkie blondynki na imprezie - ale nic, klops, nie poznałem ;]

Otrzymujesz więc słowną naganę :) :) Źle wypatrujesz i nie zapisujesz numerów od blondynek :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Stawiam na instalację typu RIMS.

Ale dowaliłem! Na szczęście z nikim się nie założyłem. :)

Jednak premiera PRAWDZIWYCH suchych drożdży do piw pszenicznych, i to pierwsza na świecie (bo nie znalazłem tego produktu w żadnym ze znanych mi zagranicznych sklepów), to też jest coś. Aczkolwiek przy instalacji RIMS jest to dosłownie :) mikroskopijne osiągnięcie :/:)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.