Skocz do zawartości

Szkło do oceny sensorycznej piwa


kopyr

Rekomendowane odpowiedzi

Ja też tam uważam, że 50 zł za szklankę to przesada, udało mi się za to za całe 2 zł wyhaczyć szklankę podobną do tej z linku wyżej :) Jak ktoś będzie miał potrzebę to mogę szukać czegoś takie, a potem wymienić za parę piwek domowych na jakimś spotkaniu :D Co do tłuczenia, dlatego ja pewnych szklanek nie wyciągam na imprezy :)

post-3297-0-77667500-1367139928_thumb.jpg

post-3297-0-40728900-1367139933_thumb.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 81
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowane grafiki

Już rozszyfrowuje Browar G. Schneider & Sohn wokół pana na obrazku napisane jest "MIT GRANTIERTER FLASCHENGÄRUNG, WEIZENSTARKBIER" Duży napis na dole AVENTINUS i pod nim znowu Weizenstarkbier. A co?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

udało mi się za to za całe 2 zł wyhaczyć szklankę podobną do tej z linku wyżej :) Jak ktoś będzie miał potrzebę to mogę szukać czegoś takie

super jest to szkło, można jeszcze coś takiego znaleźć i gdzie ewentualnie szukać? :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wiesz ciężko powiedzieć, ja odwiedzam komisy, i szroty niemieckie, poszukiwaniu ciekawych okazów. Tą szklankę znalazłem w Nowym Miasteczku, w miejscowości obok mojej troszeczkę się jej naszukałem, trzeba dobrze wszystko oglądać bo było pełno szkła tam. Były też witryny chłodnicze i garnki podobne do lidlowskich ale starszego typu.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mogę jedynie powiedzieć że sprawdza się równie dobrze szkło od Freeq, marka w miedzy czasie padła bo i piwo było słabe, ale zostawili po sobie coś przydatnego.

 

http://allegro.pl/fr...3148430651.html

 

No ale to jedynie 2 zł kosztuje więc nie wszystkim przypasuje że takie tanie, aha zapomniałbym samo szkło nie ocenia, przynajmniej to za 2 zł ;)

Cena za szkło jest OK, ale koszty przesyłki już niekoniecznie, jedyna możliwość to przesyłka kurierska 14 zł, z drugiej strony się nie dziwię, bo wysyłać szkło za pośrednictwem Poczty Polskiej to zbyt duże ryzyko :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.