Skocz do zawartości

Szkło do oceny sensorycznej piwa


kopyr

Rekomendowane odpowiedzi

Dałoby radę zorganizować drugie zamówienie ? Byłbym chętny na 2 sztuki.

Jeśli jest więcej chętnych to pogadam ze szwagrem' date=' może uda się mi nakłonić go na kolejne zamówienie. Mam nadzieję, że kolejne kilkanaście sztuk da się ściągnąć.[/quote']

ok to i ja poproszę 2 sztuki

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 81
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowane grafiki

2artur2 - 2szt.

damian_ia4 - 2szt.

pablo - 2szt.

tieroo - 2szt.

wassyl - 2szt.

anteks-2szt

hagar - 2szt

andrzejKu - 2szt

czyli póki co jest 16 szklaneczek, pakowane są po 6 sztuk, więc trzeba będzie wziąć 3 kartoniki, pewnie się chętny na kolejne 2 znajdzie. Teraz pozostaje mi zdeterminować szwagra do zakupów, dam znać jak się wyjaśni kiedy może być zakup i transport do Polski.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A jaka cena? 6 euro?

póki co szwagier ceny nie podał, czekam i czekam i nic, więc pewnie są "bezcenne" ;-) A tak na serio, pewnie cena tak jak w linkach do tych sklepów internetowych co to sprzedają + kilka ? za transport do całości, czyli pewnie wyjdzie ok 6? za sztukę. Jutro to postaram się potwierdzić.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 miesiące temu...
Hej, jak wygląda kwestia szkła ?

kupione i to od 2 miesięcy, ale niestety czeka na obecność szwagra w Berlinie i transport. Tak to niestety bywa, ale za to będzie optymalnie kosztowo. Mam nadzieję, że już niedługo przyjedzie :smilies:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ok, już się martwiłem, że nic z tego. W sumie to możesz zacząć zbierać pieniądze.

spokojnie, będą szklanki to i pieniądze zbierzemy, ale faktycznie trzeba zebrać pieniądze za poprzednie szklanki, zupełnie o tym zapomniałem, odezwę się na PW i podam kwotę do tych co już szklanki dostali kilka miesięcy temu.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 4 miesiące temu...
  • 5 tygodni później...

witam,

 

ostatnio niestety za często na forum nie bywam, ale jest to spowodowane głównie tym, że zakończyłem moją piwną przygodę (przydało by się pewnie napisać to w wątku "pożegnania" czy coś takiego... ale to może faktycznie w innym wątku i czasie).

Wracając do szkła, niestety, tak jak kiedyś szwagier był w Niemczech co tydzień lub dwa, tak teraz już prawie w ogóle nie jeździ. Twierdzi, że szklanki są kupione przez jego pracownicę i czekają, ja póki co mu za nie nawet nie zapłaciłem, w końcu towaru jeszcze nie mam. Reasumując, przepraszam, ze tak wyszło, bo naprawdę chciałem pomóc koleżankom i kolegom w zdobyciu szkła, ale póki co się nie udało. Jeśli więc ktoś nie chce juz czekać, niech kupuje sam, a jak ja w końcu szkło dostanę puszczę info na forum. Dla pocieszenia mogę zaproponować tym bardzo niecierpliwym moje dwie szklaneczki (nie używane!), jako, że już nie warzę mi się nie przydadzą, więc jak coś to proszę o info na PW.

 

PS.

o ile się nie mylę to za poprzednie szklanki jeszcze się z odbiorcami nie po rozliczałem, sam zaś szwagrowi zapłaciłem. Jako, że nawet już nie pamiętam do kogo szklanki trafiły proszę uczciwych nierozliczonych nabywców o info na PW wyślę numer konta.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 rok później...

Nie wiem czym się tu podniecać jeśli chodzi o to "wyrafinowane" bo drogie szkło.

Mogę jedynie powiedzieć że sprawdza się równie dobrze szkło od Freeq, marka w miedzy czasie padła bo i piwo było słabe, ale zostawili po sobie coś przydatnego.

http://allegro.pl/freeq-pokal-0-3l-i3148430651.html

No ale to jedynie 2 zł kosztuje więc nie wszystkim przypasuje że takie tanie, aha zapomniałbym samo szkło nie ocenia, przynajmniej to za 2 zł ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.