Skocz do zawartości

Szkło do oceny sensorycznej piwa


kopyr

Rekomendowane odpowiedzi

Skitof znalazł bardzo fajny materiał o perfekcyjnym szkle do degustacji piwa. Jego post można przeczytać tutaj.

 

Fajne byłoby takie szkło z logo PSPD. ;) Właśnie doczytałem, że ma pojemność 0,15L. Byłoby idealne jako gadżet Festiwalu Birofilia 2011.

Edytowane przez kopyr
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 81
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowane grafiki

dla nas 2 sztuki, bo jak zamówię jedną to będę musiał oddać Agacie ;)

 

 

a tak na serio to naprawdę chętnie się dorzucimy - z odbiorem coś się wykombinuje :)

 

 

 

Edit:

No to zrzutka po 6 euro

właśnie doczytałem na stronie :

"mind. 10 Kartons = 60 Gläser"

to chyba trzeba będzie więcej chcętnych :)

Edytowane przez wassyl
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

dla nas 2 sztuki, bo jak zamówię jedną to będę musiał oddać Agacie :)

 

 

a tak na serio to naprawdę chętnie się dorzucimy - z odbiorem coś się wykombinuje :)

 

 

 

Edit:

No to zrzutka po 6 euro

właśnie doczytałem na stronie :

"mind. 10 Kartons = 60 Gläser"

to chyba trzeba będzie więcej chcętnych ;)

:) no to ja się też pisze na co najmniej 2

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chodzi o skalę kolorów to jest to oficjalna skala referencyjna barwy piwa Związku Sommelierów. Przyjęta została również jako oficjalna skala referencyjna w konkursie European Beer Star oraz w holenderskim Bockbier-Competition. Jej cena to 5,95 euro + koszty wysyłki.

 

Jeśli chodzi o szkło to najbardziej opłaca się sprowadzić wersję dla handlowców czyli minimum 10 kartonów po 6 kielichów. W formularzu jest opcja wysyłki do innego kraju (anderes Land). Cena oraz sposób płatności podane zostaną po wysłaniu zamówienia.

http://www.biersommelier.de/index.php?doc_id=255

Edytowane przez skitof
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Skitof myślę że dobrze by było się dowiedzieć przed zamówieniem ile policzą za przesyłkę, i Ty jako biegły w mowie i piśmie masz nasze błogosławieństwo żeby to uczynić :) Sądzę że na 60 szklanek znajdą się chętni bardzo szybko ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeżeli byś ściągał prywatnie, to ja bym wziął 2szt. lub chociaż 1szt. jakby była redukcja zleceń. :)

 

A najlepiej by było jakby pojawiło się w ofercie HB lub BA.

oczywiscie prywatnie planuję je zkupić, sobie 2 sztuki, sprzedają po 6 w kartonie, więc reszta dla kolegów piwowarów, jeśli nie pojawi sę to w HB lub BA to przekonam szwagra, żeby ze 3 kartoniki zakupił.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.