Skocz do zawartości

prędkość działania strony


elroy

Rekomendowane odpowiedzi

Witajcie

Mam gorącą prośbę o następujące opinie:

 

1. jak oceniacie prędkość działania głównej strony

2. prędkość działania forum

2. czy zdarzały Wam się, że strona się nie wyświetla, pojawiają się błędy, lub czas oczekiwania jest długi (strona się "muli" ;) )

 

Jest to dla mnie o tyle ważne, że nie wykluczone, iż piwo.org zostanie przeniesiona do innego usługodawcy.

 

Proszę o wypowiedzi :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czasem mam problemy, ale częściej na kompie gdzie mam radiówkę, więc może u mnie jest problem.

Gorsze jest to że jak odpowiadam, napiszę całego posta, daję wyślij pojawia się error a cała moja stukanina idzie w kosmos. Czy nie dałoaby tak zrobić żeby po wciśnięciu cofnij wracało do strony z wpisaną treścią. Tak jest np na browar.biz

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tutaj niestety nie pomogę. Aczkolwiek, przynajmniej w Firefoxie, przy błędzie typu nie odnaleziono adresu lub przekroczona limit czasu wstecz w przeglądarce przywraca treść. Przyglądnę się temu, ale nie obiecuję, czy coś uda mi się zrobić ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mam FF i na browarze jest tak jak piszesz, a na piwo.org nie. Musi być jakaś różnica. :)

;)

 

A tak jeszcze:

W obu przypadkach FF pyta się "Aby wyświetlić tę stronę, Firefox musi ponownie przesłać dane, które spowodują powtórzenie zadań wykonanych wcześniej (takich jak przeszukiwanie czy potwierdzenie zlecenia).", w momencie gdy dajesz wstecz ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Sprawdzę jak będę w domu, bo teraz piszę z telefonu na plaży. :-D

Wydaje mi się, że taki napis (w tym stylu tylko po ang.) pojawia się jak daję odśwież. Natomiast mi chodzi o sytuację jak daję cofnij. Wtedy na browar.biz cofa mnie do edycji posta razem z jego treścią. Natomiast na piwo.org cofa mnie do czystego formularza edycji posta.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Sprawdzę jak będę w domu, bo teraz piszę z telefonu na plaży. :-D

Wydaje mi się, że taki napis (w tym stylu tylko po ang.) pojawia się jak daję odśwież. Natomiast mi chodzi o sytuację jak daję cofnij. Wtedy na browar.biz cofa mnie do edycji posta razem z jego treścią. Natomiast na piwo.org cofa mnie do czystego formularza edycji posta.

To już wiem o co chodzi. Może być to nie rozwiązywalne, ze względu na różne użyte oprogramowanie.

 

ps: miłego wypoczynku ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.