Skocz do zawartości

wiadomość powitalna dla nowego użytkownika


elroy

Rekomendowane odpowiedzi

Witajcie

Pomyślałem, że może warto byłoby każdemu nowemu użytkownikowi, zaraz po pierwszym zalogowaniu, przesłać z automatu PM, gdzie znalazłby najistotniejsze informacje przed napisaniem pierwszego postu. Chyba coś takiego na 99% zostanie zawsze przeczytane ;)

 

Moje typy: (kolejność przypadkowa)

[*] podstawowa struktura forum i piwo.org

[*] gdzie jest wiki i co tam można znaleźć

[*] jak i gdzie uzupełnić profil

[*] gdzie można się przywitać

[*] o polskich literkach, "ważeniu, przenicy" itp.

Co więcej ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witajcie

Pomyślałem, że może warto byłoby każdemu nowemu użytkownikowi, zaraz po pierwszym zalogowaniu, przesłać z automatu PM, gdzie znalazłby najistotniejsze informacje przed napisaniem pierwszego postu. Chyba coś takiego na 99% zostanie zawsze przeczytane :)

 

Moje typy: (kolejność przypadkowa)

[*] podstawowa struktura forum i piwo.org

[*] gdzie jest wiki i co tam można znaleźć

[*] jak i gdzie uzupełnić profil

[*] gdzie można się przywitać

[*] o polskich literkach, "ważeniu, przenicy" itp.

Co więcej ?

Łoj! dobry pomysł! :/

(a ostatni z Twoich punktów to bym przypiął niektórym do każdego logowania... ;))

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To powinno być coś zwięzłego, aczkolwiek treściwego. Z własnego doświadczenia wiem, że przy logowaniu się na nowych stronach nie czytam zbyt długich regulaminów ani tym podobnych ;)

Edytowane przez olo333
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pomysł fajny, ale moim zdaniem by był skuteczny, wiadomość nie może być dłuższa niż kilka linijek. Zazwyczaj jednak natura ludzka ma to do siebie że jak widzi dużą ilość tekstu to ją pomija, po przeczytaniu pierwszego zdania.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 miesiące temu...

Hej! Pomysł wszedł w życie czy zapadł w sen zimowy (bo jeśli tak to akurat pora na wybudzenie :beer:)? Bo wciąż pojawiają się tematu pokazujące jak bardzo potrzebne było by to rozwiązanie...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.