Skocz do zawartości

Keg czyszczenie.


misiu36100

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 57
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

Nowy nie jest wypolerowany.

Prosze pisz posty w sposób zrozumiały, to wtedy ktoś będzie potrafił odpowiedzieć.

To że nowy nie jest wypolerowany nie wiem bo nowego kega nigdy nie miałem.Jak nie umiesz czegoś zrozumieć to ja na to nic nie poradze pisze po Polsku !.Wracając do pytania keg nie jest nowy wiec chce go wyczyścić,wypolerować czy jak kto woli odnowić.Jak ktoś to robił niech napisze jakie pasty polerskiej używał lub innej techniki..

Edytowane przez misiu36100
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Też planuję wypolerować mój keg, głównie dlatego że trzymam go w garażu i nie chcę żeby wyglądał jak kawał złomu. Na razie to tylko plany, więc nie mam naprawdę doświadczenia na ten temat. Planuję jednak użyć "polerki" na wiertarkę. Jak coś zrobisz w tym kierunku to opisz to na forum. :(

 

 

 

kegpolishing3.jpg

Edytowane przez scooby_brew
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Cześć.

 

Nie ucz mnie co mam robić :):(:( ja nie czynie tego w stosunku do kogo kolwiek.

Będę Ciebie pouczał do czasu aż to co piszesz będzie zrozumiałe. Jak ktoś Ci grzecznie zawraca uwagę żebyś pisał zrozumiale to bądź uprzejmy się dostosować.

 

Pasta polerska, filc na wiertarkę, nic więcej nie potrzebujesz do polerowania kega.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Cześć.

 

Nie ucz mnie co mam robić :(:):) ja nie czynie tego w stosunku do kogo kolwiek.

Będę Ciebie pouczał do czasu aż to co piszesz będzie zrozumiałe. Jak ktoś Ci grzecznie zawraca uwagę żebyś pisał zrozumiale to bądź uprzejmy się dostosować.

 

Pasta polerska, filc na wiertarkę, nic więcej nie potrzebujesz do polerowania kega.

Nie umiesz czytać odpisałem w sposób kulturalny :( więc odpuść sobie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Widzisz misiu, masz 60 postów, bielok ma ponad 2 tysiące, darko powyżej tysiąca. Jak Ci dobrze radzą, to lepiej byłoby ich posłuchać. Ryzykujesz bowiem tym, że jak będziesz zanadto kozaczyć, nikt nie będzie odpowiadał na Twoje posty.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Cześć.

 

Chciałem serdecznie przeprosić kolegę misiu36100, za to że okazałem się nad wyraz upierdliwym użytkownikiem tego forum. Postaram się zmienić siebie i swoje spojrzenie na świat, być serdeczniejszym i oszczędniej szafować pouczeniami.

 

Przyjmuję minus w reputacji z pokorą.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Cześć.

 

Chciałem serdecznie przeprosić kolegę misiu36100, za to że okazałem się nad wyraz upierdliwym użytkownikiem tego forum. Postaram się zmienić siebie i swoje spojrzenie na świat, być serdeczniejszym i oszczędniej szafować pouczeniami.

 

Przyjmuję minus w reputacji z pokorą.

:(

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pastą polerską takich efektów nie uzyskasz. ( Tzn nie samą pastą , większość takiej pracy wykonuję się papierami ściernymi ) Tym bardziej, że kegi zazwyczaj mają dosyć podniszczoną fakturę. Można i ręcznie , można i maszynowo ( chociaż kształ kega jest raczej trudnym zadaniem jeśli chodzi o polerkę mechaniczną ). Pasta polerska idzie dopiero na zwieńczenie całej pracy , no może 20 %. Jeśli chcesz uzyskać taki efekt jak pokazany na zdjęciu , to nie będzie to łatwe zadanie. Posiadasz jakiś sprzęt do polerowania ?

Edytowane przez pepek84
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.