Skocz do zawartości

Etykiety z "Domowych"


sopista

Rekomendowane odpowiedzi

Od dłuższego już czasu zbieram etykiety z polskich browarów domowych. Na dzisiaj jest ich 2234. Można je zobaczyć na mojej stronie www.gjpbeer.com w zakładce Etykiety/Domowe. Chciałem tą drogą zwrócić się do "warzących" koleżanek i kolegów, etykietujących swe piwa, z prośbą o umożliwienie mi zwiększenia tej liczby. Z góry dziękuję i pozdrawiam wszystkich warzących. Dla osób o podobnych zainteresowaniach mam (już tylko kilka szt) trzeciej etykiety z browarku MDM z Warszawy.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...

Witaj Grzesiu, wszystkiego najlepszego w Nowym Roku i etykiet do kolekcji.

Swoją drogą wiele osób wie o Twojej pasji i przekazują mi etykiety dla Ciebie i innych birofilów. Dori również zbiera etykiety piw i nie tylko, ale to w innym wątku.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 miesiąc temu...
  • 1 miesiąc temu...

Spieszę donieść, że przerwa w dostępie do strony spowodowana jest wyłącznie przyczynami technicznymi (spalona płyta główna) a nie zaniechaniem kolekcjonerskim.. Problem w tym, ze komputer (a raczej jego nędzne resztki) stoi tutaj a administrator pracuje w Irlandii. Ale do końca maja sytuacja powinna się wyjaśnić. Mam nadzieję.

Oczywiście wszystkie etykiety, które otrzymuję (a trochę ich już do mnie dotarło) są rejestrowane w moim kompie a kiedy będzie to możliwe pojawią się i na stronie. Wszystkim "darczyńcom" serdecznie dziękuję i proszę o jeszcze.

A przy okazji Spokojnych i Zdrowych Świąt Wielkanocnych dla wszystkich. I "staropolskim zwyczajem trąćmy kumie się jajem".

 

Pozdrawiam.

Grzegorz.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 8 miesięcy temu...

Teraz dopiero widzę jak długo to już trwa. Ale jest szansa, że niebawem strona odżyje. W styczniu pojawi się nowy komputer i potem tylko muszę poczekać na przylot syna z Irlandii. A na razie pracowicie kontynuję zbieranie (i skanowanie). Na dzisiaj liczba "domowych" przekroczyła 2,5k. I NIE REZYGNUJĘ. Rzecz jasna nieustająca prośba o nie ustawanie w warzeniu nowych piw z nowymi etykietami i nieustające uzupełnianie mojej kolekcji (najbliższa okazja Giełda w Warszawie) i nie... i już. A przy okazji Wszystkiego Najlepszego w Nowym Roku.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.