Jump to content
sopista

Etykiety z "Domowych"

Recommended Posts

Od dłuższego już czasu zbieram etykiety z polskich browarów domowych. Na dzisiaj jest ich 2234. Można je zobaczyć na mojej stronie www.gjpbeer.com w zakładce Etykiety/Domowe. Chciałem tą drogą zwrócić się do "warzących" koleżanek i kolegów, etykietujących swe piwa, z prośbą o umożliwienie mi zwiększenia tej liczby. Z góry dziękuję i pozdrawiam wszystkich warzących. Dla osób o podobnych zainteresowaniach mam (już tylko kilka szt) trzeciej etykiety z browarku MDM z Warszawy.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Na koniec roku trochę przybyło ale na stronie znajdą się już w Nowym 2011. Przełom roku ciężki jest jednak. Dla wszystkich zwolenników i nie tylko Szczęśliwego Nowego Roku.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Witaj Grzesiu, wszystkiego najlepszego w Nowym Roku i etykiet do kolekcji.

Swoją drogą wiele osób wie o Twojej pasji i przekazują mi etykiety dla Ciebie i innych birofilów. Dori również zbiera etykiety piw i nie tylko, ale to w innym wątku.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Od ostatniego wpisu "licznik" pokazał niemal 100 etykiet więcej. Dzięki za pomoc. A jeśli już o pomocy mowa to prośba o określenie danych do etykiet #36833 do 36835 oznaczonych jako Nieznane.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Ja się wstrzymywałem z wysyłką czekając na najnowsze etykiety. W poniedziałek wysyłam wraz z najnowszymi.

Pozdrawiam

Share this post


Link to post
Share on other sites

Spieszę donieść, że przerwa w dostępie do strony spowodowana jest wyłącznie przyczynami technicznymi (spalona płyta główna) a nie zaniechaniem kolekcjonerskim.. Problem w tym, ze komputer (a raczej jego nędzne resztki) stoi tutaj a administrator pracuje w Irlandii. Ale do końca maja sytuacja powinna się wyjaśnić. Mam nadzieję.

Oczywiście wszystkie etykiety, które otrzymuję (a trochę ich już do mnie dotarło) są rejestrowane w moim kompie a kiedy będzie to możliwe pojawią się i na stronie. Wszystkim "darczyńcom" serdecznie dziękuję i proszę o jeszcze.

A przy okazji Spokojnych i Zdrowych Świąt Wielkanocnych dla wszystkich. I "staropolskim zwyczajem trąćmy kumie się jajem".

 

Pozdrawiam.

Grzegorz.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Teraz dopiero widzę jak długo to już trwa. Ale jest szansa, że niebawem strona odżyje. W styczniu pojawi się nowy komputer i potem tylko muszę poczekać na przylot syna z Irlandii. A na razie pracowicie kontynuję zbieranie (i skanowanie). Na dzisiaj liczba "domowych" przekroczyła 2,5k. I NIE REZYGNUJĘ. Rzecz jasna nieustająca prośba o nie ustawanie w warzeniu nowych piw z nowymi etykietami i nieustające uzupełnianie mojej kolekcji (najbliższa okazja Giełda w Warszawie) i nie... i już. A przy okazji Wszystkiego Najlepszego w Nowym Roku.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.