Jump to content
sopista

Etykiety z "Domowych"

Recommended Posts

Od dłuższego już czasu zbieram etykiety z polskich browarów domowych. Na dzisiaj jest ich 2234. Można je zobaczyć na mojej stronie www.gjpbeer.com w zakładce Etykiety/Domowe. Chciałem tą drogą zwrócić się do "warzących" koleżanek i kolegów, etykietujących swe piwa, z prośbą o umożliwienie mi zwiększenia tej liczby. Z góry dziękuję i pozdrawiam wszystkich warzących. Dla osób o podobnych zainteresowaniach mam (już tylko kilka szt) trzeciej etykiety z browarku MDM z Warszawy.

Na koniec roku trochę przybyło ale na stronie znajdą się już w Nowym 2011. Przełom roku ciężki jest jednak. Dla wszystkich zwolenników i nie tylko Szczęśliwego Nowego Roku.

Witaj Grzesiu, wszystkiego najlepszego w Nowym Roku i etykiet do kolekcji.

Swoją drogą wiele osób wie o Twojej pasji i przekazują mi etykiety dla Ciebie i innych birofilów. Dori również zbiera etykiety piw i nie tylko, ale to w innym wątku.

Od ostatniego wpisu "licznik" pokazał niemal 100 etykiet więcej. Dzięki za pomoc. A jeśli już o pomocy mowa to prośba o określenie danych do etykiet #36833 do 36835 oznaczonych jako Nieznane.

Ja się wstrzymywałem z wysyłką czekając na najnowsze etykiety. W poniedziałek wysyłam wraz z najnowszymi.

Pozdrawiam

Spieszę donieść, że przerwa w dostępie do strony spowodowana jest wyłącznie przyczynami technicznymi (spalona płyta główna) a nie zaniechaniem kolekcjonerskim.. Problem w tym, ze komputer (a raczej jego nędzne resztki) stoi tutaj a administrator pracuje w Irlandii. Ale do końca maja sytuacja powinna się wyjaśnić. Mam nadzieję.

Oczywiście wszystkie etykiety, które otrzymuję (a trochę ich już do mnie dotarło) są rejestrowane w moim kompie a kiedy będzie to możliwe pojawią się i na stronie. Wszystkim "darczyńcom" serdecznie dziękuję i proszę o jeszcze.

A przy okazji Spokojnych i Zdrowych Świąt Wielkanocnych dla wszystkich. I "staropolskim zwyczajem trąćmy kumie się jajem".

Pozdrawiam.

Grzegorz.

Teraz dopiero widzę jak długo to już trwa. Ale jest szansa, że niebawem strona odżyje. W styczniu pojawi się nowy komputer i potem tylko muszę poczekać na przylot syna z Irlandii. A na razie pracowicie kontynuję zbieranie (i skanowanie). Na dzisiaj liczba "domowych" przekroczyła 2,5k. I NIE REZYGNUJĘ. Rzecz jasna nieustająca prośba o nie ustawanie w warzeniu nowych piw z nowymi etykietami i nieustające uzupełnianie mojej kolekcji (najbliższa okazja Giełda w Warszawie) i nie... i już. A przy okazji Wszystkiego Najlepszego w Nowym Roku.