Skocz do zawartości

Pozdrowienia z Olsztyna


pmczarny

Rekomendowane odpowiedzi

Witam Wszystkich!

 

Po niemal roku od rejestracji na forum (a czytam jeszcze dłużej) postanowiłem się w końcu odezwać (wiem, niezłe opóźnienie) :)

Co mogę o sobie (w kontekście piwnym) napisać... Piwo zawsze lubiłem i z tego też pojawiła się chęć uwarzenia własnego... Korzystając z wiedzy zdobytej zarówno tutaj, jak i na browar.biz wreszcie pod koniec ubiegłego roku zdecydowałem się. Za namową kolegi woyteck'a postanowiłem od razu zacząć od warzenia z zacieraniem - na początek były dwa zestawy BA (a'la grodziskie i pale ale). Całkiem zadowolony z rezultatów postanowiłem "się rozwinąć" i następne 6 warek to już moja (w większym, a najczęściej mniejszym stopniu) radosna twórczość. Kosztowało mnie to momentami trochę nerwów, ale cóż, człowiek najlepiej uczy się na własnych błędach :) W każdym razie niezrażony drobnymi problemami zamierzam dalej rozwijać swoją, stosunkowo jeszcze świeżą pasję :)

 

Na zdrowie! ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja pochodzę z Olsztyna, po krzyżacku Allenstein. Nie wiem czemu tu każdy myli że to Mazury, nie Warmia ;)

Trzeba samemu niektóre rzeczy dopracować samemu. To normalne, nie przejmuj się. Tego się nie wyczyta, nie podpatrzy. Po prostu samemu trzeba dorzeźbić.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam. Masz + za konkretne podejście do tematu czyli zacieranie od pierwszej warki. ;)

Kurde, a mi nikt nie dał plusa, że zacierałem z pierwszej warki. To skandal! :)

Co lepsze, wyszło do tej pory najlepsze i klarowne.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Cześć!

Nie wiem, czy mieliśmy okazję poznać się osobiście, ale witam kolejnego piwowara z Olsztyna.

My tzn. Muzealnik (Paweł) Woyteck (wojtek) wraz z chłopakami Dino (Daniel), Jurkiem i innymi znamy już się i wymieniamy poglądy (udzielamy sobie też wsparcia materiałowo technologicznego).

Gdybyś chciał pogadać wymienić się piwami pogdać daj znać to coś wymyślimy, choć koniec roku to nie najlepszy termin.

Pozdrowienia dla wszystkich Olsztynian rozsianych w całym piwnym świecie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.