Skocz do zawartości

Życiec i Ale...


plx

Rekomendowane odpowiedzi

Ale co jest takiego niebywałego?

Jeszcze nie wiem' date=' ale na pewno ktoś kogoś promuje. Pytanie kto kogo i w jakich środowiskach.[/quote']

Plx, a mógłbyś mniej enigmatycznie?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

...

Plx, a mógłbyś mniej enigmatycznie?

Dlaczego ja? Byłem grzeczny!

Mnie to intryguje skąd taka pompa że Grupa Żywiec promuje i do tego przepis domowy?

To tyle. Nie znam jeszcze sensownej odpowiedzi, liczę na Was.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

...

Plx' date=' a mógłbyś mniej enigmatycznie?[/quote']

Dlaczego ja? Byłem grzeczny!

Mnie to intryguje skąd taka pompa że Grupa Żywiec promuje i do tego przepis domowy?

To tyle. Nie znam jeszcze sensownej odpowiedzi, liczę na Was.

Palisz głupa czy na serio nie wiesz co się w piwowarskim światku dzieje? O Festiwalu Birofilia organizowanym w Żywcu przy wydatnym udziale GŻ nie słyszałeś? O uwarzeniu Grand Championa w ubiegłym roku również nie słyszałeś? A o powstaniu Polskiego Stowarzyszenia Piwowarów Domowych przy pomocy GŻ też nie słyszałeś? :okey:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

...

Plx' date=' a mógłbyś mniej enigmatycznie?[/quote']

Dlaczego ja? Byłem grzeczny!

Mnie to intryguje skąd taka pompa że Grupa Żywiec promuje i do tego przepis domowy?

To tyle. Nie znam jeszcze sensownej odpowiedzi, liczę na Was.

Palisz głupa czy na serio nie wiesz co się w piwowarskim światku dzieje? O Festiwalu Birofilia organizowanym w Żywcu przy wydatnym udziale GŻ nie słyszałeś? O uwarzeniu Grand Championa w ubiegłym roku również nie słyszałeś? A o powstaniu Polskiego Stowarzyszenia Piwowarów Domowych przy pomocy GŻ też nie słyszałeś? :beer:

Momencik. Nie ta strona. Do Polskiego Stowarzyszenia Piwowarów Domowych do tej pory nie mogę się wybrać do fotografa. :okey:

Mnie biega o artykuł w sam w sobie. Napisany jest w takim stylu, jak by Grupa Żywiec obudziła się wczoraj i odkryła że rozwozi jakieś piwo do sklepów co nie jest Żywcem i żeby wybrnąć z honorem ogłosiło że promuje. Może tylko ja mam takie wrażenie.

Wiem że akcja nie jest od wczoraj. Wiem że Grupa Żywiec organizuje różne festiwale (nie wiedzieć czemu hełpi się tym Tyskie a to przecież Kompania Piwowarska).

Za dużym skrótem myślowym pojechałem, tak mają informatycy z umysłem matematycznym, za co przepraszam.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No nie wiem. Jak dla mnie to po prostu bardzo lakoniczna notka prasowa że Pale Ale Belgijskie wchodzi do sprzedaży o czym było wiadomo już od bardzo dłuższego czasu. Krótko zwięźle najważniejsze fakty i tyle bez głębszego filozoficzno-egzystencjalnego sensu :okey:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dlaczego ja? Byłem grzeczny!

Mnie to intryguje skąd taka pompa że Grupa Żywiec promuje i do tego przepis domowy?

To tyle. Nie znam jeszcze sensownej odpowiedzi' date=' liczę na Was.[/quote']

Palisz głupa czy na serio nie wiesz co się w piwowarskim światku dzieje? O Festiwalu Birofilia organizowanym w Żywcu przy wydatnym udziale GŻ nie słyszałeś? O uwarzeniu Grand Championa w ubiegłym roku również nie słyszałeś? A o powstaniu Polskiego Stowarzyszenia Piwowarów Domowych przy pomocy GŻ też nie słyszałeś? :beer:

Momencik. Nie ta strona. Do Polskiego Stowarzyszenia Piwowarów Domowych do tej pory nie mogę się wybrać do fotografa. :okey:

Mnie biega o artykuł w sam w sobie. Napisany jest w takim stylu, jak by Grupa Żywiec obudziła się wczoraj i odkryła że rozwozi jakieś piwo do sklepów co nie jest Żywcem i żeby wybrnąć z honorem ogłosiło że promuje. Może tylko ja mam takie wrażenie.

Wiem że akcja nie jest od wczoraj. Wiem że Grupa Żywiec organizuje różne festiwale (nie wiedzieć czemu hełpi się tym Tyskie a to przecież Kompania Piwowarska).

Za dużym skrótem myślowym pojechałem, tak mają informatycy z umysłem matematycznym, za co przepraszam.

Chyba wypiję jeszcze jedno piwo bo nie kumam :beer:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@Jacki nie prawda że za dużym skrótem, czy informatycy tak mają?

 

@Marmur Jak ktoś jest w temacie, to jest to logiczne itd. Gorzej jak ktoś przeczyta niewtajemniczony. Wtedy odbierze to zupełnie inaczej.

 

Nie zmienia faktu, że wielkie piwo dla Twórczyni przepisu! A co! Trzy! :okey::beer: :beer:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Co to jest Życiec.

 

Zwykła notka prasowa, żeby gazety miały co kopiować.

 

Wy informatycy juz lepiej nie myślcie skrótami, bo później te wasze programy nie chcą działać, albo trzeba się domyślać gdzie kliknąć :okey::beer:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Co to jest Życiec.

 

Zwykła notka prasowa, żeby gazety miały co kopiować.

 

Wy informatycy juz lepiej nie myślcie skrótami, bo później te wasze programy nie chcą działać, albo trzeba się domyślać gdzie kliknąć :tort::beer:

Miało być Żywiec. :tort:

 

Eee... Oj tam, oj tam. Takie rzeczy piszą trójkowi programiści, albo graficy co za dużo nabrali się twardych... :tort:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.