Skocz do zawartości

zmiana loginu


Wiktor

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 67
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

Ew. zastosujemy technikę poprawy smaku "na Pierona" ;)

Ew. poprawa smaku "na Pierona" możliwa jest tylko w przypadku kwasa dobitnie udanego po wcześniejszym przeszkoleniu "jak to ma być". Do zwykłych kwasożurów jest to NIEDOPUSZCZALNE !!!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

z posmakiem końskiej derki? ;)

A co to takiego?

Pieron, derką okrywa się konia kiedy jest np zimno, to taki a'la kocyk, i wtedy ta derka przechodzi końskim zapachem. Taki zapach dostajesz w piwach fermentacji spontanicznej ;) W Z.Górze piwem o takim zapachu częstował wogosz, Josefik się nim delektowal, mnie włosy stawały dęba, a byłem mocno znieczulony :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Przywiozę do Wisły 2 piwa ze wspaniałą końską derką, wzbogaconą o znakomite nuty fekalne, będziesz sie mógł Pioron podelektować ;)

Zastanawia mnie, w jaki sposób uzyskałeś zadawalające nuty fekalne :);)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

z posmakiem końskiej derki? ;)

A co to takiego?

Pieron' date=' derką okrywa się konia kiedy jest np zimno, to taki a'la kocyk, i wtedy ta derka przechodzi końskim zapachem. Taki zapach dostajesz w piwach fermentacji spontanicznej ;) W Z.Górze piwem o takim zapachu częstował wogosz, Josefik się nim delektowal, mnie włosy stawały dęba, a byłem mocno znieczulony :)[/quote']

Bez przesady Przemo :).Piwo było pijalne , a to bez dodatków smakowych było chyba najlepsze - koń w czystej postaci :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Przywiozę do Wisły 2 piwa ze wspaniałą końską derką, wzbogaconą o znakomite nuty fekalne, będziesz sie mógł Pioron podelektować :/

Więc podsumowując degustację na którą się załapałem to jestem pod wrażeniem

po pierwsze primo jakości wyżej wymienionych - piwa były naprawdę przednie

po drugie primo faktem że Coder zasypał nas taką różnorodnością niszowych piw że nie wiem czy reszta użytkowników forum zebrała by podobną ilość

łącznie żeby dorównać Coderowi.

po trzecie primo poniekąd wynikające z po drugie primo :) Fakt że komuś się chce "bawić" a w zasadzie eksperymentować na taką skalę z robaczkami

w piwie nie przez wszystkich przecież docenianych /marudzących coś o końskiej derce :/ / zasługuje na uznanie :/

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.