Skocz do zawartości

zmiana loginu


Wiktor

Rekomendowane odpowiedzi

po uzgodnieniu z Erloyem chciałbym ogłosić wszem i wobec że już nie będę występował jako wsaczuk, ale po prostu jako Wiktor :okey: jak zapisywałem się na forum użyłem mojego standardowego loginu i myślę że jak się stanę po prostu Wiktorem to będzie po prostu łatwiej.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 67
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

Ile ja bym dał za groźny i tajemniczy login... ;)

Nie wystarcza Ci ten tajemniczy i groźny avatar :)

Ojtam, ojtam... Obowiązkowy atrybut każdego miłośnika electro-industrial. Jakby go jeszcze wesprzeć jakimś nickiem typu "nieustraszony krawawy mściciel pogromca i postrach" (ktoś jeszcze pamięta pirata Rabarbara?)... :)

 

Maskę MP-4 mam zawsze w szufladzie biurka w pracy. ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ile ja bym dał za groźny i tajemniczy login... ;)

Nie wystarcza Ci ten tajemniczy i groźny avatar :)

Ojtam' date=' ojtam... Obowiązkowy atrybut każdego miłośnika electro-industrial. Jakby go jeszcze wesprzeć jakimś nickiem typu "nieustraszony krawawy mściciel pogromca i postrach" (ktoś jeszcze pamięta pirata Rabarbara?)... :)[/quote']

Pamięta, pamięta. Chyba z 4 razy się do niego zabierałem, zanim skończyłem (bardzo wczesna podstawówka). Muszę go odnaleźć. ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wiktor, czy mógłbyś tymczasowo w podpisie wrzucić ex wsaczuk?

Mi zajmnie chwilkę by się przystosować.

 

Nie ma jak to re-branding ;)

Nim Wiktor zareaguje, to pozwoliłem sobie dopisać tu i ówdzie na okres 7 dni ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

po uzgodnieniu z Erloyem chciałbym ogłosić wszem i wobec że już nie będę występował jako wsaczuk, ale po prostu jako Wiktor ;)

Żegnaj wsaczuk, witaj Wiktor. ;)

Ja swego czasu miałem podobny dylemat na browar.biz. Tam początkowo byłem jako Stasiek69, ale udało mi się wyprosić w końcu u ARTa zmianę na Stasiek.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja swego czasu miałem podobny dylemat na browar.biz. Tam początkowo byłem jako Stasiek69, ale udało mi się wyprosić w końcu u ARTa zmianę na Stasiek.

Stasiek sixty nine to dopiero był tajemniczy nick. :););)

 

 

Teraz przerabia go moja córka - wszystkie 3 części (pierwsza oczywiście najlepsza). Ale mam radochę jak jej czytam!

O nawet nie wiedziałem, że były kolejne części.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wiktor jest facetem. Tak mi się wydaje

Mi też tak się wydaje ;)

 

a swoja droga to taka prosta rzecz a się taka dyskusja zrobiła' date=' większa niż jak opisywałem grodziskie.[/quote']

No tak, ale wanny i Kazika nie pobijesz ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.