Skocz do zawartości

06.12.2010 Cieszyn - Premiera Grand Championa 2010


dori

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 253
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

Cześć :beer:

 

Cały czas się biję z myślami ..... jechać.... nie jechać ...

jechać :D

Właśnie próbuję wyciągnąć Marka ;)

Przeraża mnie omijanie B-B jako miasta w którym można będzie kupić GC. W końcu mieszka tu 180 tys ludzi.

Pełna olewka.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Cześć :beer:

 

Cały czas się biję z myślami ..... jechać.... nie jechać ...

jechać :D

Właśnie próbuję wyciągnąć Marka ;)

Przeraża mnie omijanie B-B jako miasta w którym można będzie kupić GC. W końcu mieszka tu 180 tys ludzi.

Pełna olewka.

A na śląsku (czyt. SILESIA) jest większe od W-wy i ile jest sklepów?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam

No tak, a my w Kielcach obejdziemy się tylko smakiem. W wykazie sklepów niestety żadnego blisko Kielc nie ma :beer:

 

Może byłby ktoś skory przesłać takie piwko przesyłką?

 

Z chęcią nabędę :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W Rybniku na szczęście jest Alma na liście :D jakieś 20 min pieszo od miejsca mojego zamieszkania (i jakieś 5 autobusem a mam miesięczny :beer: ) więc nie mam powodów do narzekania. Oczywiście w poniedziałek nie omieszkam wpaść tam zakupić parę butelek ;) Do Cieszyna niestety bez szans dojechać.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jak wczoraj pytałem w PSSsie koło Muzeum na ul.Regera to babka nic nie wiedziała.

Pewnie dowiozą tam tak jak przywieźli Mastne. Bo na mapce "lista sklepów" w Cieszynie niczego nie zaznaczyli.

Dziś tam jeszcze będę i zapytam jeszcze raz.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W dzisiejszych 'sprzedażowych' czasach ograniczanie punktów(szczególnie w większych miastach,choćby powiatowych) można nazwać maksymalnym "przeginaniem pały "

W zeszłym roku chłopcy z firmy robili hurtowe pielgrzymki po koźlaka do Rybnika!!!Teraz jak to mówią 'misa uśmiechnięta' do sklepu mam 100m .Boję się tylko ,że mój szerszeń może tego nie unieść...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W dzisiejszych 'sprzedażowych' czasach ograniczanie punktów(szczególnie w większych miastach,choćby powiatowych) można nazwać maksymalnym "przeginaniem pały "

W zeszłym roku chłopcy z firmy robili hurtowe pielgrzymki po koźlaka do Rybnika!!!Teraz jak to mówią 'misa uśmiechnięta' do sklepu mam 100m .Boję się tylko ,że mój szerszeń może tego nie unieść...

To nie jest ograniczanie, to jest poziom zainteresowania ze strony sklepów.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Elo :)

 

Chętni mogli pisać do Grześka Zwierzyny

Tesco, Biedronka, InterMarche, Sieć Euro, Lidl - oni mieli pisać do G. Zwierzyny?

Mogli próbować :) .W tym roku doszedł PiP i sklepy specjalistyczne , a w przyszłym może .....

Edytowane przez anteks
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Sprzedażą piwa nie zajmuje się Grzegorz Zwierzyna, tylko ktoś inny. Moje piwo było tylko w jednej sieci sklepów bo było go mniej, zaledwie ok 75 tyś. butelek. Teraz jest ok 150 tyś. Takie były zamierzenia, aby to piwo poszło do większej ilości sklepów.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Sprzedażą piwa nie zajmuje się Grzegorz Zwierzyna, tylko ktoś inny. Moje piwo było tylko w jednej sieci sklepów bo było go mniej, zaledwie ok 75 tyś. butelek. Teraz jest ok 150 tyś. Takie były zamierzenia, aby to piwo poszło do większej ilości sklepów.

coś wspólnego ze sprzedażą chyba ma http://browar.biz/forum/showpost.php?p=938269&postcount=3

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Elo :)

 

Chętni mogli pisać do Grześka Zwierzyny

Tesco, Biedronka, InterMarche, Sieć Euro, Lidl - oni mieli pisać do G. Zwierzyny?

Stary, o czym ty piszesz? Oni w dupie mają jakieś wynalazki. Z tym Lidlem i Biedronką to dałeś do pieca. Przecież oni nie biorą niczego co się nie sprzedaje na TIRy.

 

 

Co do samego BPA, to tutaj można zobaczyć etykietę, rozdzielczość niska. Powiem szczerze, że mam nadzieję, że w realu (nie w sklepie) będzie wyglądała ładniej niż na tej ulotce.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.