Skocz do zawartości

06.12.2010 Cieszyn - Premiera Grand Championa 2010


dori

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 253
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

Etykieta jest złoto-kolorowa tak jak "kolorowe" w smaku jest to piwo...

Ps. nie chce mi się wierzyć obserwując sprzedaż mastnego ,że cieszyński pss nie byłby zainteresowany GCH

Sklepy biorą piwo z hurtowni , a tam jeszcze nie wiedzą czy Brackie BPA będzie dopuszczone do rynku hurtowego.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam.

Pracuje w pewnym sklepie w Krakowie Nowej Hucie i zajmuje się sprowadzaniem ( może bardziej próbuje) i sprzedażą piwa z małych browarów. Sprawa Grand Championa 2010 wygląda następująco. Dziś nawiedził mnie przedstawiciel Żywiec Trade, zapytałem o Pale Ale. W swoim sprytnym urządzeniu znalazł takową pozycje więc ją ZAMÓWIłEM :okey:.Mam też od nich Brackie i Brackie Mastne.. Inaczej wyglądała sprawa z Grand Champion 2009 nie było siły (a próbowałem) u nich zamówić. Dystrybucja była poza oficjalnymi kanałami Żywca. Widocznie GŻ zmieniła swoje nastawienie do tego typu piw

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Inaczej wyglądała sprawa z Grand Champion 2009 nie było siły (a próbowałem) u nich zamówić. Dystrybucja była poza oficjalnymi kanałami Żywca. Widocznie GŻ zmieniła swoje nastawienie do tego typu piw

Ponoć GCH 2009 był wielkim sukcesem, to dlaczego GCH 2010 nie sprzedać w większej ilości??

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Cześć ;)

 

Cały czas się biję z myślami ..... jechać.... nie jechać ...

jechać ;)

Właśnie próbuję wyciągnąć Marka :)

Przeraża mnie omijanie B-B jako miasta w którym można będzie kupić GC. W końcu mieszka tu 180 tys ludzi.

Pełna olewka.

Mnie też przeraża pełna olewka ale ze strony sklepu Kiper w B-B

W sprawie dystrybucji BPA kontaktowaliśmy się ze sklepem tydzień temu. Padła uprzejma odpowiedź, że się zastanowią i skontaktują.

 

Zbieraniem zamówień do sklepów specjalistycznych zajmuję się ja z ramienia Piwiarni Żywieckiej.

Możecie być pewni, że przesłałem oferty do wszystkich tego typu sklepów jakie udało mi się znaleźć.

Zainteresowanie ofertą na tą chwilę wykazało około 25% sklepów.

 

Dodatkowo wspomnę, że między innymi, na prośbę Dori - piwo będzie w Pogwizdowie, na moją prośbę Jacer robił wycieczkę po Miliczu, jeden z pierwszych telefonów w sprawie sprzedaży był do Kopyra itd, itp

Do pewnego nowo otwierającego się sklepu posyłamy 1 karton BPA( 20 butelek) bo bardzo chcieli mieć piwo na start.

 

Mam nadzieję, że naświetliłem temat zaangażowania. :rolleyes:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

I ja podesłałem namiary jednemu ze sklepów w Bytomiu. Ale jeśli ktoś nie chce to nic na siłę.

A do którego sklepu jeśli można wiedzieć?

Byłoby mi bliżej niż do Katowic ;)

W Bytomiu masz dwa sklepy z dobrym doborem piw. Oba przy rynku. Jeden jest na ul. Podgórnej 7-9, a drugi jest na Browarnianej, chyba 2 (w podwórzu).

 

Nie wiem czy będą mieć piwa w swej ofercie, ale przypuszczam, że będą się starali.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Odwiedziłam dziś Agora Pub, przygotowania do premiery BBPA trwają ;) Kto się wybiera niech da znać, to zarezerwuję miejsca ;)

 

Rozmawiałam też z kierowniczką zaopatrzenia PSSów w Cieszynie i potwierdziła mi, że BBPA będzie dostępne w sklepach PSS na terenie Cieszyna :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

edit: Czy ktoś z obecnych mógłby mnie wspomóc 20 kapslami? z dzisiejszego butelkowania nici... ale może to i lepiej :okey:

Jak tylko nie zapomnę to wezmę :)

też wezmę.... gdybyś miała zapomnieć :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

edit: Czy ktoś z obecnych mógłby mnie wspomóc 20 kapslami? z dzisiejszego butelkowania nici... ale może to i lepiej :)

Jak tylko nie zapomnę to wezmę :)

też wezmę.... gdybyś miała zapomnieć :)

@dori, @coelian - dzięki :okey:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.