Skocz do zawartości

Spotkanie w Warszawie


palec

Rekomendowane odpowiedzi

Padła propozycja m.in. od Pani Magdy ze sklepu Piwowar żeby zorganizować coś na kształt spotkania warszawsko-okolicznych piwowarów w celach integracji i dyskusji:) Moja skromna osoba została wyznaczona do ogłoszenia tego na forum, a do tego pytam o to czy jesteście zainteresowani, może ktoś ma jakieś pomysły lub możliwości to niech pisze. Pierwsze spotkanie najpewniej będzie jedynie slużyło do rozmowy nad kuflem złotego trunku natomiast na warzenie nie ma miejsca. Ilość miejsc też prawdopodobnie będzie ograniczona ze względów lokalowych. Na razie wiadomo tylko że spotkanie odbędzie sie w Warszawie i będzie to jakoś na początku nowego roku.

Wszelkie uwagi i propozycje mile widziane!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jakby co to i ja też jestem chętny.

No ba! Spotykać się bardzo lubimy, potrzeba tylko lokalu i organizatora.

Dokładnie.

Kilka razy było fajne spotkanie u Infama połączone z panelem degustacyjnym, ale niestety najprawdopodobniej już się więcej tam nie uda spotkać. :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

bardzo przyjazny dla piwowarstwa domowego jest miły człowiek prowadzący lokal Kawangarda http://kawangarda.pl/

odbierałem od niego butelki:) Może tam??

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

bardzo przyjazny dla piwowarstwa domowego jest miły człowiek prowadzący lokal Kawangarda http://kawangarda.pl/

odbierałem od niego butelki:) Może tam??

Potwierdzam, ludzie w Kawangardzie mili, też tego (przy okazji butelek ;)) doświadczyłem.

 

Na spotkanie też chętnie się piszę.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

też się pisze. A co do lokalu to może bierhalle w arkadii, albo pub kwadrat na wilczej, mają duzy wybór różnych piw z małych browarów.

Ale to ma przecież być spotkanie piwowarów - myślę, że na takie spotkanie każdy przyniesie coś czym chciałby się pochwalić, więc ew. oferta lokalu dot. piw regionalnych będzie tu myślę mało istotna. ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tak, knajpa raczej odpada. My to przychodzimy, zajmujemy miejsce, nic nie zamawiamy, hałasujemy, zostawiamy bałagan, brudne szklanki i 100 pustych butelek. Słaby interes dla pubu.

To musi być ktoś, kto potrzebuje butelek :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie ustaliłem jeszcze wszystkiego ale myślę, że piwowarskie spotkanie mogłoby, śladem poprzednich, zawładnąć browarem Infama. Byłoby to już po wynikach KPD z Poznania ale może to i lepiej. Myślę o 11.12.br. Mimo tego moglibyśmy porównać nasze pszenice, tripel'e, może coś dodatkowo - Rusian Imperial Stout? Myślę, że nie ma konieczności skupiać się ściśle na panelu (chociaż tego nie zabraknie). Spotkanie piwowarskie - po prostu.

Zmiany, których doświadczyłem w ostatnim czasie (a starczyłoby mi ich na dłuższy okres) wybiły z piwowarskiego rytmu. Z końcem roku Infam będzie szukał swego nowego miejsca. Tym bardziej należy wykorzystać to, co wkrótce będzie poza zasięgiem.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja też kcem w Warszawie mitingu.

To fakt, przylezą, nachleją się własnego piwska i pójdą zostawiając nieład. Na miejscu właściciela pubu bym się poirytował.

 

@coder jakie pozostawili butelki? Potłuczone tak, całe, wątpię. :P

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

no to dobrze ze w ramach jednego spotkania powstalo kolejne:D

co do pierwotnego tematu : wstepnie 16 styczen 2011 klub Pracovnia. Pracovnia zgadza się na imprezę pod pewnymi

warunkami:

1/ Wstęp 5 zł - opłata niewysoka, gdybyśmy chcieli jakaś salę

wynająć wyszłoby dużo więcej.

2/ Przynosimy piwo do degustacji, także dla gości Pracovni np. każdy zabiera butelkę więcej niż zamierzał. Niedziela będzie bardzo dobrym dniem - otwierają chyba o 16-ej.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

co do pierwotnego tematu : wstepnie 16 styczen 2011 klub Pracovnia

Jeśli o mnie chodzi, to nie jest najszczęśliwszy termin, tzn nie wiem czy uda mi się być. :beer: Ale będę próbował. :cool:

Poza tym, wydaje mi się, że lepsza byłaby sobota na takie spotkanie, ale rozumiem, że w sobotę klub jest pewnie zajęty...

 

No ciekawy jestem jak to się rozwinie, bo interes dla klubu to raczej się "średni" wydaje...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.