Skocz do zawartości

Grodziskie


Wiktor

Rekomendowane odpowiedzi

 

 

odświerz

Polski najwyraźniej też.

Ale chujowa uwaga. Gościu, od pewnego czasu Cię obserwuję i generalnie posty na tym poziomie to u Ciebie norma, nie rób drugiego browar bizu tutaj. Boże. Rzygać się chce...

 

Edyta: da się ignorować użytkownika?

Z browar.biz się tutaj przeniosłeś? Edytowane przez anteks
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 

 

odświerz

Polski najwyraźniej też.

 

 

Ale chujowa uwaga. Gościu, od pewnego czasu Cię obserwuję i generalnie posty na tym poziomie to u Ciebie norma, nie rób drugiego browar bizu tutaj. Boże. Rzygać się chce...

 

Edyta: da się ignorować użytkownika?

 

Przepraszam, że wytknąłem rażący błąd ortograficzny w czasach wbudowanych słowników i autokorekt. Wybacz, może to osobista sprawa, ale strasznie zwracam uwagę na ortografię, nie wiem czemu, tak już mam.

Edytowane przez Skajo
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wbudowany słownik i autokorekta nie działa na smartfonie z systemem android i przegladarką google chrome w wersji mobilnej forum piwo.org :P

 

Przepraszam wszystkich purystów językowych oraz wszystkich grammar nazi za mój błąd ortograficzny - przepraszam też tych którym tego typu puryzm i tego typu nazizm przeszkadza. Przepraszam, że w ogóle napisałem co napisałem - gdybym nie napisał to wtedy nie było by tego błędu, i sporu, i problemu... cóż,... tylko ten, kto w ogóle nic nie pisze się nie myli... choć... choć domowemu, nawet niedoświadczonemu, piwowarowi wszystko wolno (kwestią na inną dyskusję jest tylko, czy wypada). ;)

Edytowane przez Igorrodz
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wbudowany słownik i autokorekta nie działa na smartfonie z systemem android i przegladarką google chrome w wersji mobilnej forum piwo.org :P

To jeszcze istnieją klawiatury androidowe bez autokorekty?

 

A wracając do tematu grodzisza, ktoś może mi powiedzieć który browar sprzedaje najlepszego przedstawiciela tego gatunku? :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tak stwierdzili sędziowie

Nie twierdzę, że Twoje nie jest bardzo dobre ale...

...ale może zdarzyć się taki wypadek, przypadek, że na jakiś konkurs zgłoszone zostaną same słabe piwa więc zwycięzcą takiego konkursu mimo, iż będzie najlepszym spośród konkursowych piw, nadal będzie piwem słabym. ;)

Oczywiście nie dotyczy to Twojego piwa, piszę tylko teoretycznie.

 

 

To jeszcze istnieją klawiatury androidowe bez autokorekty?

Standardowa w N7100 ;)

Edytowane przez Igorrodz
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie twierdzę, że Twoje nie jest bardzo dobre ale...

...ale może zdarzyć się taki wypadek, przypadek, że na jakiś konkurs zgłoszone zostaną same słabe piwa więc zwycięzcą takiego konkursu mimo, iż będzie najlepszym spośród konkursowych piw, nadal będzie piwem słabym. ;)

Na KPR w Poznaniu tak się akurat nie może zdarzyć, bo jak piwa były słabe to w ogóle nie przyznawano medali. Albo przyznawano np. tylko jeden brązowy/srebrny. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 

Nie twierdzę, że Twoje nie jest bardzo dobre ale...

...ale może zdarzyć się taki wypadek, przypadek, że na jakiś konkurs zgłoszone zostaną same słabe piwa więc zwycięzcą takiego konkursu mimo, iż będzie najlepszym spośród konkursowych piw, nadal będzie piwem słabym. ;)

Na KPR w Poznaniu tak się akurat nie może zdarzyć, bo jak piwa były słabe to w ogóle nie przyznawano medali. Albo przyznawano np. tylko jeden brązowy/srebrny. 

 

I tego Bartku nie mogę zrozumieć. To jakby na biegach powiedzieć na mecie " nie ma rekordu świata nie ma złotego medalu" alko w skokach narciarskich " słabe noty za styl to przyznajemy dzisiaj tylko srebro a reszka to domu"

Edytowane przez anteks
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

I tego Bartku nie mogę zrozumieć. To jakby na biegach powiedzieć na mecie " nie ma rekordu świata nie ma złotego medalu" alko w skokach narciarskich " słabe noty za styl to przyznajemy dzisiaj tylko srebro a reszka to domu"

No cóż, nie ja te zasady wymyślałem. Z jednej strony się zgadzam, że głupio to wygląda, z drugiej częsciowo to rozumiem. Bo jak jest jakaś mało popularna kategoria gdzie zgłoszono 3 piwa i dwa są beznajdziejne, a jedno się wyróżnia, jest w miarę poprawne i da się je wypić to przyznanie takiemu piwa złota jest mocno niefair w stosunku do kategorii takich jak pils czy AIPA, gdzie zwycięzca musiał pokonać kilkudziesięciu konkurentów i piwo musiało być naprawdę wysokiej klasy. Nie mówiąc już o przyznaniu medali wszystkim trzem, bo potem ktoś widzi, że dostało medal, idzie na stoisko spróbować, a tam jakiś gniot.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.