Skocz do zawartości

Norymberga - Brau Beviale 2010


coder

Rekomendowane odpowiedzi

Na dole etykiety rzuca się w oczy "perfect draft". Więc to nie jest zwykły keg...

Tak' date=' zgadzam się to [b']niezwykły[/b] keg :( :( :lol:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Perfect Draft to specjalny system:

 

http://en.wikipedia.org/wiki/PerfectDraft

 

Widziałem urządzenia do wyszynku, są eleganckie ale bardziej do kawiarni niż do domu, wygląda jak wielki ekspres do kawy i wymaga tych specjalnych kegów. Był o tym wątek:

 

http://www.piwo.org/forum/t3044-PerfectDraft-Philips-5L.html

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 11 miesięcy temu...

W tym roku też jadę na Brau Bevialle, może uda nam się gdzieś spotkać? Słyszałem, że wybiera się całkiem sporo ludzi.

 

Mam pytanie o dojazd:

- czy coś zmieniło się z przejazdem przez Wrocław z kierunku Warszawy?

- czy możecie polecic jakiś nocleg między Wrocławiem a granicą, raczej bliżej Wrocławia

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A którą trasą chcesz jechać z Warszawy? Wrocław posiada AOW i przejazd przez Wrocek trwa 15 min. wyskakujesz na A4 i już.

 

Gdzieś przy A4 jest zajazd, zatrzymujemy się tam na posiłki czasami, przyjemny hotelik.

Edytowane przez jacer
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

- czy coś zmieniło się z przejazdem przez Wrocław z kierunku Warszawy?

Wszystko. Nie ma już problemu przejazdu przez Wrocław. Normalnie wjeżdżasz od jednej strony i teleportuje cię od razu na autostradę. Nie przyśnijcie, bo wyda wam się, że niemiecką granicę minęliście. :) A tak serio, jest bajka.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Co niektórzy już siedzą w Schlenkerli i chleją Urbocka :)

A to Grzesiek tego Urbocka. No ja tylko Sumacka 11°Blg , Samuraia 14°Blg , Haka 15°Blg , Quaterbacka 19°Blg i Zlatą Raketę 17°Blg z kranu*. V Varnsdorfu, u Kocoura. :)

 

Najlepszy o dziwo Sumacek. Pozostałe dobre, tylko Samurai coś nie tego w aromacie, ale Sumacek wybitny. Dostałem też na spróbowanie Jahodoveho Porteru z Lobau - kompot :). Generalnie lokal bardzo wporzo.

 

 

*wszystkie 0,3L, ale za to w 1h. :lol:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W tym roku zupełnie zapomniałem, że są targi, ale przyszłym koniecznie się wybiorę :)

No właśnie, już u josefika gadaliście, że byście się wybrali. To kombinujcie na przyszły rok, niekoniecznie w listopadzie. My nie jedziemy na targi.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wróciłem, było fajnie, jak zawsze. W Bambergu piwowarów domowych z Polski jak mrówków. Ale najlepsi byli emerykańce, którzy gdy usłyszeli, że jesteśmy z Polski i warzymy, wyrecytowali w naszym języku: Jestem piwowarem domowym. :):cool:

 

Już niedługo w USA rusza produkcja Grodzisza na masowa skalę. :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 lata później...

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.