Skocz do zawartości

Bogutyn młyn


Rekomendowane odpowiedzi

Cóż, może będę posądzony o jakieś powiązania z w/w firmą, mało mnie to obchodzi, po prostu dzielę się z kolegami i koleżankami skąd zamówić w miarę tani słód....

 

Odkryłem przypadkiem zamawiając mąkę do domowego wyrobu chleba

 

http://www.bogutynmlyn.pl/go/_category/index.php?idc=61&sess_id=77ab38320415afc00d47a589a2271ca8

 

Odtąd w sklepach dla piwowarów kupuję tylko słody specjalistyczne, a pilzno tylko tam, kto inny sprzedaje pilznieński - 30 kg za 62 zł??

 

Pozdrawiam!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jak doliczysz koszty przesyłki to żadna rewelacja' date=' można zakupić słody dużo taniej ;)[/quote']

Hmmm... a zdradzisz nam gdzie można kupić dużo taniej? Uwzględniając oczywiście przesyłkę...

Tajemnica handlowa ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jak doliczysz koszty przesyłki to żadna rewelacja' date=' można zakupić słody dużo taniej ;)[/quote']

Hmmm... a zdradzisz nam gdzie można kupić dużo taniej? Uwzględniając oczywiście przesyłkę...

Tajemnica handlowa ;)

Z przesyłką zawsze będzie drożej, info o słodzie prześlę na PW ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

nie odkryłeś nic nowego, kupujemy tam słód od dawna, a jego cena odpowiada jakości...

E tam, od razu "złej jakości"... No wiesz... to że raz miałeś pecha i Ci się trafił towar "z wkładką" to jeszcze nie znaczy, że zawsze tak było i będzie. ;)

Edytowane przez Stasiek
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

to nie chodzi tylko o wkładkę, ale też słabe oczyszczenie - przydałaby się im lepsza wialnia przed pakowaniem słodu, aby oczyścić go trochę z kurzu. Po za tym jest sporo ziaren chwastów, i obcych ziaren. Mam wrażenie że ich urządzenia do oczyszczania ziarna są albo przestarzałe albo źle ustawione.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

widocznie trafiły mi się smaki z dna, ale słyszałem parę opinii o tym słodzie, że jest zarobaczony - to nie jest tylko moja opinia. A co ciekawe kupiłem ten słód mimo że słyszałem te opinie przed pierwszym zakupem. A co jeszcze ciekawsze po pierwszym worku kupiłem następny ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To pojadę do Havířova 25 kg 400.00 Kč . Jakoś tam cena się nie zmieniła.

jakieś namiary na sklep u naszych sąsiadów ? czasem się bywa w tamtej okolicy i można zerknąć z ciekawości

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To pojadę do Havířova 25 kg 400.00 Kč . Jakoś tam cena się nie zmieniła.

jakieś namiary na sklep u naszych sąsiadów ? czasem się bywa w tamtej okolicy i można zerknąć z ciekawości

http://www.domacimikropivovary.cz/

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.