Skocz do zawartości

II Zlot Piwo.org - kwiecień 2011 - informacje wstępne.


elroy

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 101
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

  • 2 tygodnie później...
Bogdan z Gabi znaleźli już w Wiśle odpowiednio miejsce - pod koniec miesiąca spotykamy się tam na pierwszy rekonesans. Nie powinno być problemów z miejscem. :)

Daj znać to może umówimy się na piwo :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Bogdan z Gabi znaleźli już w Wiśle odpowiednio miejsce - pod koniec miesiąca spotykamy się tam na pierwszy rekonesans. Nie powinno być problemów z miejscem. :)

Elroy, myślę , że "szef części plenerowo-rozrywkowej" ( :) ) też powinien być obecny w oględzinach miejsca zlotu. Chętnie zjawię się na miejscu, daj tylko znać gdzie i kiedy.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Daj znać to może umówimy się na piwo

Może nam się uda na cały weekend wyjechać, więc mam nadzieję, że będzie okazja :)

 

Elroy, myślę , że "szef części plenerowo-rozrywkowej" ( :) ) też powinien być obecny w oględzinach miejsca zlotu. Chętnie zjawię się na miejscu, daj tylko znać gdzie i kiedy.

Racja racja ! Dam Ci znać, jak będzie wiadomo dokładnie kiedy jedziemy :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Daj znać to może umówimy się na piwo

Może nam się uda na cały weekend wyjechać' date=' więc mam nadzieję, że będzie okazja :)

 

Elroy, myślę , że "szef części plenerowo-rozrywkowej" ( :) ) też powinien być obecny w oględzinach miejsca zlotu. Chętnie zjawię się na miejscu, daj tylko znać gdzie i kiedy.

Racja racja ! Dam Ci znać, jak będzie wiadomo dokładnie kiedy jedziemy :)

Jeszcze kilka osób i numerację zlotów poprawić będzie trzeba z 2 na 3 :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A czy informacja o stylach konkursowych już dojrzała do publikacji?

Tak, wieczorkiem podam info co do stylu. Muszę się jeszcze jednej rzeczy dopytać naszego merytorycznego opiekuna konkursowego :)

 

edit: bo kategoria będzie jedna i wskazuje wszystko na to, że co roku ta sama.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To już fakt ? II edycja konkursu odbędzie się w kwietniu 2011 w kategorii piw Marcowych
Piwo Marcowe i Oktoberfest to to samo piwo - dość mocny lager bursztynowy, o słodowym smaku, umiarkowanie chmielony, warzony w marcu i leżakowany całe lato, do wypicia jesienią, np. w trakcie festynu Oktoberfest w Monachium.

Zadam trudne pytanie: dlaczego na konkurs w kwietniu wybrano kategorię piwa, które według stylu powinno być gotowe na październik?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To już fakt ? II edycja konkursu odbędzie się w kwietniu 2011 w kategorii piw Marcowych
Piwo Marcowe i Oktoberfest to to samo piwo - dość mocny lager bursztynowy' date=' o słodowym smaku, umiarkowanie chmielony, [b']warzony w marcu i leżakowany całe lato[/b], do wypicia jesienią, np. w trakcie festynu Oktoberfest w Monachium.

Zadam trudne pytanie: dlaczego na konkurs w kwietniu wybrano kategorię piwa, które według stylu powinno być gotowe na październik?

Żeby świeże było. ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...

Choć staż tu mam minimalny to bardzo postarał bym się być. Niekoniecznie nawet z noclegiem jakby był z nim problem bo w sumie do Wisły specjalnie daleko nie mam a i rybnicki PKS tam kursuje :smilies:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 miesiąc temu...
  • 3 tygodnie później...
A to bardzo się cieszę, że zawitasz :/

 

Przy okazji.

 

Formularz rejestracyjny, wraz z wszystkimi szczegółami organizacyjnymi będzie dostępny od poniedziałku 7.02.2011 do 7.03.2011

W dacie wszystko ok? Rok 2010?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.