Skocz do zawartości

II Zlot Piwo.org - kwiecień 2011 - informacje wstępne.


elroy

Rekomendowane odpowiedzi

W takim razie , mam nadzieje że ten sezon piwowarzenia pozwoli mi nabyć na tyle doświadczenia żeby nie zrobić błazenady zaraz po przyjeździe :D O ile wpisywanie się z tak małym doświadczeniem na zlot nie jest już błazenadą ;)

 

Ale zaryzykuję :) Ja + moja połówka :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 101
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

Tak, to najwyższa pora działać. W tamtym sezonie w ciągu kilku godzin od rozpoczęcia rejestracji zostały wyczerpane wolne miejsca i o ile się nie mylę 12 osób, plus osoby towarzyszące się nie załapały.

Czy to oznacza że dzisiejsze wpisy traktowane są już jako rezerwacja?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tak' date=' to najwyższa pora działać. W tamtym sezonie w ciągu kilku godzin od rozpoczęcia rejestracji zostały wyczerpane wolne miejsca i o ile się nie mylę 12 osób, plus osoby towarzyszące się nie załapały.[/quote']

Czy to oznacza że dzisiejsze wpisy traktowane są już jako rezerwacja?

Nie nie, skąd. Szacuję po prostu liczbę zainteresowanych, żeby przedstawiać jakieś konkrety podczas rozmów z właścicielami pensjonatów.

Rezerwacja miejsc rozpocznie się około 2.5 miesiąca przed faktycznym terminem zlotu.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Popieram w jednym zlot to zlot i musimy być razem bo to jest ta właściwa atmosfera.

I jak zacytuję jednego z właściciela pensjonatu. "Proszę pana zlot? Ja to takiego wesela nie zmieszczę i chyba nawet nie miałem" :)

Ja kiedyś proponowałem w Górach Sowich :) tutaj takich problemów nie ma, właściciele mówią zmieścimy wszystkich takie "wesela" nawet na 120 i więcej osób :)

Drogi specjalnie na zlot robią do kwietnia zdążą ;)a i do zwiedzania jest dużo :)

Kuchnia Staropolska,włoska,austriacka i węgierska do wyboru do koloru. :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Góry Sowie były Zibi bardzo intensywnie rozważane i dyskutowane. Niestety głównym czynnikiem jest dla mnie, jako organizatora, jest odległość.

Niestety spać nie będę spokojnie, jak nie odwiedzę takiego miejsca z jeden czy najchętniej dwa razy, nim zaproszę grono forumowe :)

Mam jednak przeczucie, że się tam jeszcze spotkamy :) Po prostu nie nadszedł jeszcze czas.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.