Skocz do zawartości

II Zlot Piwo.org - kwiecień 2011 - informacje wstępne.


elroy

Rekomendowane odpowiedzi

Witajcie!

Pora najwyższa poruszyć temat II Zlotu Piwo.org ;)

Na tym etapie planowania ciężko mi określić detale, ale pewien zarys już jest

 

[*]Czas: pierwsza połowa kwietnia 2011 (najbardziej prawdopodobny termin to 8.9.10 kwiecień)

[*]Miejsce: Wisła lub okolice . Propozycji było wiele i każda z osobna rozważana. Zdaję sobie sprawy, że północ kraju może się poczuć pokrzywdzona, ale nie ma idealnej lokalizacji. Zwłaszcza, że reprezentujemy oryginalne hobby :beer:

[*]Charakter: Piwowarsko rodzinny, czyli na Zlot jedziemy z dziećmi, żonami, mężami.

[*]Koszta: Jeszcze nie znane - będziemy walczyć o jak najlepsze warunki.

 

Najważniejsze z punktu organizacyjnego, to kwestia ilości osób. Bez określenia zakresu ciężko nam szukać ośrodka.

Zerknijcie na sondę. Zdaję sobie sprawę, że to nie łatwe zadanie, bo to jeszcze pół roku, ale wierzę w Was ;) Głosujcie tak, jakby Zlot miał być już niebawem :)

 

Do pomocy w organizacji aktywnie dołączyli się Gabi i Bogdan (znani Wam z forum oraz poprzedniego Zlotu)

 

Zapraszam do dyskusji i zadawania pytań

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 101
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

Ja - na 100%.

Żona i córka - będę namawiał.

 

I tak, centrum i północ czuje się pokrzywdzona. Ale jeżeli mój pomysł regionalnego zakończenia sezonu w maju się sprawdzi, to urządzimy sobie na Mazowszu jeszcze Oktoberfest, na rozpoczęcie sezonu. A co! :beer:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pięknie, ale jedna uwaga .... tytuł postu ;D (2010 -> 2011)

Swoje chęci oceniam na razie na 110%. Mam nadzieję, że uda mi się tym razem (wczesny plan terminu to dobre podejście ;))

Dzięki :) Błąd poprawiony (to kopiowanie, to przekleństwo nieraz :beer: )

Tak, to najwyższa pora działać. W tamtym sezonie w ciągu kilku godzin od rozpoczęcia rejestracji zostały wyczerpane wolne miejsca i o ile się nie mylę 12 osób, plus osoby towarzyszące się nie załapały.

 

I tak, centrum i północ czuje się pokrzywdzona. Ale jeżeli mój pomysł regionalnego zakończenia sezonu w maju się sprawdzi, to urządzimy sobie na Mazowszu jeszcze Oktoberfest, na rozpoczęcie sezonu. A co!

No i super podejście :) Kto wie, czy sam nie zawitam ;) Dawno mnie nie było w tamtych stronach.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ELROY - chyba czas działać na szerszą skalę. Wiem, że te deklaracje są na wyrost, ale ile osób jeszcze nie ma na forum i nawet nie wiedzą co się święci. Ośrodków jest tyle, że można wybierać. Więc zrobienie imprezy na 50-60 osób to chyba nie problem.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Za daleko' date=' kwiecień miesiącem warzenia[/quote']

Chyba przesadzasz. Jak odpuścisz jeden weekend to zrobisz najwyżej 5 warek mniej.

Ale jakich warek :D;)

A tak na serio, to tydzień przed będę mógł się określić.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ELROY - chyba czas działać na szerszą skalę. Wiem, że te deklaracje są na wyrost, ale ile osób jeszcze nie ma na forum i nawet nie wiedzą co się święci. Ośrodków jest tyle, że można wybierać. Więc zrobienie imprezy na 50-60 osób to chyba nie problem.

Trudno się nie zgodzić. Z drugiej strony tak fajnie jak u Gazdów to chyba nigdzie nie będzie :rolleyes:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ELROY - chyba czas działać na szerszą skalę. Wiem' date=' że te deklaracje są na wyrost, ale ile osób jeszcze nie ma na forum i nawet nie wiedzą co się święci. Ośrodków jest tyle, że można wybierać. Więc zrobienie imprezy na 50-60 osób to chyba nie problem.[/quote']

Trudno się nie zgodzić. Z drugiej strony tak fajnie jak u Gazdów to chyba nigdzie nie będzie :rolleyes:

Musi być :D Choć ten pierwszy Zlot się będzie najlepiej zawsze wspominało ;)

Pewnie, że jest w czym wybierać, ale wbrew pozorom nie ma takiego wyboru, jeśli chodzi o zakwaterowanie w jednym miejscu takiej ilości osób. Bo nie wyobrażam sobie, żebyśmy byli po okolicy porozrzucani. Zlot to zlot :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Popieram w jednym zlot to zlot i musimy być razem bo to jest ta właściwa atmosfera.

I jak zacytuję jednego z właściciela pensjonatu. "Proszę pana zlot? Ja to takiego wesela nie zmieszczę i chyba nawet nie miałem" :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Popieram w jednym zlot to zlot i musimy być razem bo to jest ta właściwa atmosfera.

I jak zacytuję jednego z właściciela pensjonatu. "Proszę pana zlot? Ja to takiego wesela nie zmieszczę i chyba nawet nie miałem" :D

To pewno jakiś cienias.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.