Skocz do zawartości

Mazowieckie zakończenie sezonu piwowarskiego


zgoda

Rekomendowane odpowiedzi

  • 2 tygodnie później...
  • Odpowiedzi 58
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

Byłem tam wczoraj, ale zdjęć nie zrobiłem. Zapomniałem.

 

Jeżeli chodzi o pokoje, to nie są jakoś szczególnie duże, ale do każdego da się dostawić jedno łóżko dla małego dziecka. Są łazienki, więc podstawowy komfort będzie zapewniony. Duża, fajna jadalnia. Nie jest to luksusowe SPA, ale tego chyba nikt się nie spodziewał po ośrodku jeździeckim. ;)

 

Będzie gdzie warzyć - jest wiata z drewnianą podłogą (i tam na metalowym stoliku), jest ganek z betonową podłogą (dość wąski), któreś z miejsc się na pewno nada.

 

Moja córka zaoferowała, że zaprowadzi dzieci na poszukiwanie lisiej nory w pobliskim lesie. Do tego chce zorganizować wyścigi na rolkach, łapanie żab, cięcie leszczynowych kijków do pieczenia kiełbasy na ognisku, odwiedziny u małych zwierząt u sąsiadów i oglądanie kolekcji zwierzęcych mumii.

 

No ale główną atrakcją będą konie. Jeżeli będzie więcej chętnych, to w sobotę będzie dodatkowy trener, a może nawet i dwoje. :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 4 tygodnie później...

Spotkanie jest niezobowiązujące - nie ma listy, zaliczek, rejestracji i tak dalej. Można przyjechać w piątek, można w sobotę, można z rowerami, rolkami, hulajnogami, można też i bez. Jeżeli ktoś niezmotoryzowany chciałby się wybrać, to zorganizuję podwózkę z/do PKP w Małkini.

 

Kto może i chce to zapraszam do Seroczyna ponapawać się wiosną na Mazowszu.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 tygodnie później...

Wypadałoby zadeklarować w Stajni ile osób przyjedzie. Ponieważ minęło już trochę czasu i sytuacja mogła się pozmieniać, poproszę o deklaracje - kto się wybiera i w ile osób (ewentualnie ile osób jest zainteresowanych jazdą konno). Przypominam: 20-22 maja, Seroczyn-Kolonia k. Sterdyni.

 

Ponadto, w związku z tym że kolega havran1 nie będzie mógł przyjechać, poszukuję chętnego do wypożyczenia na potrzeby warzenia taboretu gazowego. No i trzeba wytypować kandydata do uwarzenia - ja proponuję eksperymentalną warkę PIPA.

Edytowane przez zgoda
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie chcę nikogo poganiać, ale w poniedziałek chciałbym poinformować p. Macieja ile nas będzie i czy w ogóle impreza dojdzie do skutku. Nie ma obsady minimalnej, więc jeżeli ktoś chce spędzić weekend w wiejskim zaciszu, to nie ma co się oglądać na innych. :beer:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wypadałoby zadeklarować w Stajni ile osób przyjedzie. Ponieważ minęło już trochę czasu i sytuacja mogła się pozmieniać, poproszę o deklaracje - kto się wybiera i w ile osób (ewentualnie ile osób jest zainteresowanych jazdą konno). Przypominam: 20-22 maja, Seroczyn-Kolonia k. Sterdyni.

 

Ponadto, w związku z tym że kolega havran1 nie będzie mógł przyjechać, poszukuję chętnego do wypożyczenia na potrzeby warzenia taboretu gazowego. No i trzeba wytypować kandydata do uwarzenia - ja proponuję eksperymentalną warkę PIPA.

Taboret chętnie pożyczę, oczywiście razem z butlą i gazem. Jakoś fajnie się zrymowało. :beer: W piątek wczesnym popołudniem będę jeszcze w domu i można go po drodze zabrać. Później można też, żona powinna być cały weekend więc nie będzie problemu z pożyczeniem.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W związku z zerowym zainteresowaniem impreza w formie zaproponowanej zostaje odwołana. Na PW zgłosiła się jedna osoba, więc nie ma co kombinować - odwołam całą imprezę u Maćka, a jeżeli ktoś się jeszcze zdecyduje, to proszę się skontaktować bezpośrednio z właścicielem stajni i dokonać rezerwacji samodzielnie. Nie mieliśmy wynegocjowanych żadnych specjalnych cen, więc koszt będzie taki sam.

 

Oczywiście, dla tej jednej osoby która się zgłosiła zrobię rezerwację.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.