Skocz do zawartości

sortowanie wątków


Wiktor

Rekomendowane odpowiedzi

czy dałoby się zrobić tak, że w danej kategorii można by sobie posortować wątki nie po dacie, a po ilości wyświetleń?

Czemu nie - mogę zrobić, żeby dało się po odpowiedziach, ilości wyświetleń oraz dacie. Wpisują na listę poprawek.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Może jeszcze inny temat.

Może takie drobne uporządkowanie. Bardzo dużo wątków jest o degustacji piw. Tu częściowo wniosek dla piszących, aby np był wątek PIWA ELROYA i tu każdy kto chce opisuje piwa ELROYA. Teraz jest tak, że wiele osób pisze na temat pojedyńczego piwa danego piwowara i tych wątków jest bardzo dużo.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Cześć :(

 

kiedyś założyłem wątek z piwami od codera i zostało mi wypomniane że lepiej jest jak jest dużo wątków

I słusznie porządek musi być :( W temacie posta wystarczy nazwa browaru i nr warki nie trzeba nic więcej kombinować. Jeśli komuś nie chce się poszukać na forum czy piwo jest już opisane w poście równie dobrze może nie znaleźć wątku opisującego piwa danego browaru.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

kiedyś założyłem wątek z piwami od codera i zostało mi wypomniane że lepiej jest jak jest dużo wątków

Przeoczyłem ten wątek z piwami CODERA. Ale czy jest lepiej jak jest dużo wątków?

Chyba, że wprowadzić jakiś jeden wzorzec zapisywania np wsaczuk # 121 (tu ewentualnie nazwa piwa)

Edytowane przez wena
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

wtedy łatwo będzie można stwierdzić, który dziennik piwowarski ma najwięcej odsłon i na bieżąco patrzeć jak się to zmienia.

Fajny pomysł, ale tylko jako ranking. Mam wrażenie że właśnie dużych zmian może nie być, szczególnie jak się popatrzy na ilości odwiedzin tych wątków popularnych od lat. Różnice pomiędzy poszczególnymi piwowarami są w tysiącach odsłon :(

 

Wiem że to już spory fjuczer ale kolumna z odwiedzalnością w ostatnim miesiącu czy tygodniu była by dopiero miernikiem popularności wątku w danym okresie.

W innym wypadku zawsze np coder, dori, pieron, Jejski będą na górze tej listy i mimo aktywnego wątku na dole listy nigdy go nie zauważysz :( A taka lista z aktywnością w danym okresie byłaby super.

Edytowane przez tieroo
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

kiedyś założyłem wątek z piwami od codera i zostało mi wypomniane że lepiej jest jak jest dużo wątków

Przeoczyłem ten wątek z piwami CODERA. Ale czy jest lepiej jak jest dużo wątków?

Chyba' date=' że wprowadzić jakiś jeden wzorzec zapisywania np [b']wsaczuk # 121[/b] (tu ewentualnie nazwa piwa)

Zaleta jest jedna podstawowa. Jeżeli kilka osób dostanie to samo piwo od danego piwowara, mogą je ocenić w jednym miejscu i można te oceny porównać.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 miesiąc temu...

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.